قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شعبانی بهار: هزینه تمام شده ما 2 برابر کمک پارالمپیک است/حتی با قرض تیم را باید به تایلند اعزام کنیم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان گفت: کمیته پارالمپیک به ما کمک هایی داشته اما هزینه تمام شده ما 2 برابر این کمک هاست.

شعبانی بهار: هزینه تمام شده ما 2 برابر کمک پارالمپیک است/حتی با قرض تیم را باید به تایلند اعزام کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان در گفت وگو با ، درباره اینکه حدود 2 ماه دیگر مسابقات کسب سهمیه المپیک برگزار می شود وضعیت ورزشکاران را چطور ارزیابی می کنید، گفت: کمانداران ما در اردو هستند امیدوارم که بتوانند سهمیه المپیک را در تایلند کسب کنند. ما ناامید نیستیم اما ورزشکاران ما کار سختی پیش رو دارند چون سهمیه ها در بخش انفرادی توزیع می شود و هر کشور فقط می تواند یک سهمیه بگیرد. در مجموع سه سهمیه در بخش زنان و سه سهمیه در بخش مردان توزیع می شود.

وی در پاسخ به این سؤال که بعد از المپیک 2012 لندن فدراسیون تیراندازی با کمان، ورزشکاری در المپیک نداشته آیا فکر می کنید در توکیو ریکرو سهمیه بگیرد، عنوان کرد: ما همه تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم اردوها را برگزار کنیم، شاید بتوانیم برای ورزشکاران اردوی خارج از کشور تدارک ببینیم یا آنها کمی زودتر به تایلند بروند تا بتوانند هم با شرایط آب و هوایی هماهنگ شوند و هم تمرین کنند. اینکه کدام یک محقق می شود باید صبر کنیم.

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره وضعیت مالی فدراسیون هم اظهار داشت: برای مسابقات المپیک به هر صورت شده تیم باید اعزام شود حتی اگر پول قرض کنیم البته وضعیت کل کشور همین است که می بینید همه فدراسیون ها دچار مشکل هستند، در مجموع نسبت به سال قبل دریافتی ها هم کمتر شده است اگر وزارت ورزش بتواند مانند سال قبل بودجه بدهد خوب است و ما هم همان را قبول داریم.

شعبانی بهار در پاسخ به سؤال دیگر مبنی بر گلایه ورزشکاران پارا و اظهارات هادی رضایی دبیر کمیته پارالمپیک خاطرنشان کرد: آنچه ما هزینه می کنیم با آنچه پارالمپیک می دهد متفاوت است آنها شاخص هایی دارند که بر اساس آن به ما پول می دهند. شما می دانید هزینه مسابقات چقدر گران شده است. اگر گفته اند 365 میلیون داده اند درست است اما این مبلغ بر اساس شاخص های خودشان بوده در حالی که هزینه تمام شده برای ما دو برابر است ما این را گفته ایم اما می گویند همین قدر می توانند به ما پول بدهند.

وی ادامه داد: ما تیم را به هلند بردیم و 695 میلیون تومان هزینه کردیم اگر بخشی از این پول را مثلاً برای پارا هزینه نمی کردیم شاید می توانستیم تیم ریکرو را به فیلیپین اعزام کنیم. ما مشکلی درباره همکاری با ورزشکاران پاراتیراندازی با کمان نداریم چون آنها هم جزو مجموعه ما هستند فدراسیون جهانی هم روی این موضوع تأکید دارد اما ما به پارالمپیک گفتیم به ما کمک کنید تا بتوانیم کارها را اجرایی کنیم.

معاون سابق وزیر ورزش درباره اینکه آیا قرار است زهرا نعمتی مربی خارجی بگیرد یادآور شد: کمیته پارالمپیک برای مربی هم شاخص هایی را تعریف کرده است ما پیگیر هستیم تا برای نعمتی مربی پیدا کنیم اینکه پارالمپیک قبول کند یا نه نمی دانم.

شعبانی بهار همچنین درباره خداحافظی اسماعیل عبادی از تیم ملی کامپوند گفت: من از او خواهش کردم به جرگه مربیان بپیوندد  اما قبول نکرد چون در شورای شهرش مسؤولیت دارد.

وی درباره کمک مالی کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش عنوان کرد: کمیته بر اساس شاخص هایی که دارد اعتبارات را می دهد اما وزارت ورزش جا برای بیشتر دادن بودجه دارد.

انتهای پیام/ک

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha