قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۶۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

وزیر علوم:

تامین زیرساخت های دانشگاهی در دستور کار است

بهشهر - وزیر علوم گفت: توسعه بیشتر و تامین زیرساخت های واحدهای دانشگاهی وظیفه مهمی بوده که در دستور کار است.

تامین زیرساخت های دانشگاهی در دستور کار است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، منصور غلامی شامگاه سه شنبه در مراسم افتتاح طرح های افتتاحی در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر در جمع خبرنگاران گفت: هدف از سفر خود را بازدید از دانشگاهها و مراکز دانشگاهی و تلاش برای توسعه این واحدها اعلام کرد.

وی گفت: توسعه زیر ساخت ها در واحدهای دانشگاهی و مراکز علمی از وظایف مهمی است که برعهده داریم و در این بخش با قوت ظاهر می شویم

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اعلام اینکه دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر از دانشگاههای جوان و در حال شکل گیری است؛ تصریح کرد: توسعه بیشتر و تامین زیرساخت های آموزشی و پژوهشی در دستور کار است.

 غلامی گفت: دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر از لحاظ  عملکرد آموزشی و پژوهشی در شرایط بسیار خوبی در حال فعالیت است.

وزیر علوم با تاکید بر پشتیبانی از دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر، برای توسعه و رشد بیشتر افزود: باید تلاش شود تا این دانشگاه جوان و نوپا با توسعه زیر ساختها، جایگاه مناسبی در میان دانشگاههای مازندران کسب کند.

سیستم آبیاری، افتتاح موتورخانه و افتتاح سالن و رستوران مکمل با اعتبار بیش از ۲۲میلیارد ریال از جمله پروژه های افتتاح شده در دانشگاه علم و فناوری مازندران در بهشهر بود که با حضور وزبر علوم به بهره برداری رسید.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha