قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی؛

۴۰ شرکت دانش بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه شرکت می کنند

علم و فناوری فناوریتهران ۴۰ شرکت دانش بنیان ایرانی با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه (Syria Rebuild ۲۰۱۹) شرکت می کنند.

۴۰ شرکت  دانش بنیان در نمایشگاه بازسازی سوریه شرکت می کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، یاسر عرب نیا، معاون ارتباطات و بین الملل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با اعلام این خبر، گفت: حمایت صندوق از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه  بین المللی بازسازی سوریه در راستای رویکرد جدید و فعالانه صندوق نوآوری در بحث توسعه بازار و گسترش همکاری های فناورانه شرکت های دانش بنیان صورت می گیرد تا  این شرکت ها بتوانند با حضور در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی به عرضه توانمندی های خود بپردازند.

وی تصریح کرد: بر همین اساس و با توجه به رویکرد فعالانه صندوق نوآوری و شکوفایی، این صندوق امسال بیش از ۸۰ نمایشگاه بین المللی داخلی و ۶۰ نمایشگاه بین المللی خارجی را تحت پوشش قرار داده است که پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه Syria Rebuild ۲۰۱۹ نیز یکی از این نمایشگاه های تخصصی به شمار می آید.

عرب نیا ادامه داد: حمایت های صندوق نوآوری و شکوفایی از حضور پاویون شرکت های دانش بنیان ایران در نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه که از تاریخ ۲۶ تا ۳۰ شهریور ماه امسال در شهر دمشق برگزار می شود، شامل تامین ۷۰ درصد از هزینه های اجاره و ساخت غرفه شرکت های دانش بنیان تا سقف ۲۰ میلیون تومان است.

وی در ادامه، حوزه های ساختمان و تمام زیر مجموعه های وابسته، برق و انرژی، انرژی های تجدیدپذیر، آب، تصفیه آب، نفت و گاز و پتروشیمی، حمل و نقل، صنایع هوایی و دریایی، کشاورزی، ماشین آلات مرتبط و صنایع غذایی و بسته بندی، خودروهای سبک و سنگین و قطعات یدکی، بانک و سرمایه گذاری و بیمه، شرکت های دانش بنیان، تجهیزات بیمارستانی و دارو، صنعت پتروشیمی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، سیستم های امنیتی و اطفای حریق را از جمله زیرمجموعه های نمایشگاه بازسازی سوریه برشمرد.

بر اساس این گزارش همچنین هیاتی تجاری نیز با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و همزمان با نمایشگاه بین المللی بازسازی سوریه به این کشور اعزام می شود.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha