قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بیش از 2 هزار کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک هزار و 105 مدرسه در قالب دو هزار و 670 کلاس درس فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند.

بیش از 2 هزار کلاس درس در کهگیلویه و بویراحمد فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از یاسوج، پیروز کرمی در نشست ظهر امروز شورای آموزش و پرورش گفت: تا 20 مهرماه امسال 22 پروژه آموزشی با زیربنای 13 هزار و 862 متر مربع تحویل آموزش و پرورش داده می شود که از این تعداد دو مورد سالن ورزشی و یک مورد مسجد است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تاکنون 58 هزار و 150 متر مربع آسفالت محوطه مدارس و همچنین 47 هزار و 300 متر مربع ایزوگام مدارس اصلاح شده است.

وی به استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس استان اشاره کرد و گفت: تاکنون سیستم گرمایشی 421 مدرسه در قالب دو هزار و 354 کلاس درس استانداردسازی شده است و یک هزار و 105 مدرسه در قالب دو هزار و 670 کلاس درس فاقد سیستم گرمایشی استاندارد هستند.

این مسوول با بیان اینکه باید سیستم گرمایشی 141 مدرسه با 452 کلاس درس استانداردسازی شود، عنوان کرد: سال 97، 12.5 میلیارد تومان تجهیزات آموزشی خریداری و تحویل آموزش و پرورش استان شده است و هم اکنون مدارس استان مشکل خاضی در این زمینه ندارند.

انتهای پیام/82024

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha