قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۴۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸

سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان ارزش گذاری شده است.

قیمت طلا، سکه و ارز در بازار امروز دوشنبه ۲۵ شهریور ۹۸
سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۳ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی های بانکی ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان ارزش گذاری شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۲۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان معامله می شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۵۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۶۲ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۶ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۵۰۱.۷ دلار معامله می شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روز های گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. اختلاف قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی های بانکی به صفر رسیده است. هم اکنون دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، درهم امارات با قیمت ۳ هزار و ۱۶۴ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۳۳۲ تومان فروخته می شود.

صرافی های بانک ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز های گذشته به حساب می آید.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

11 هزار و 350 تومان

قیمت یورو

12 هزار و 650 تومان

قیمت پوند

14 هزار و 332 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 164 تومان

قیمت سکه بهار آزادی

3 میلیون و 999 هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

4 میلیون و 23 هزار تومان

قیمت نیم سکه

2 میلیون و 58 هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و 259 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

862 هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

406 هزار و 300 تومان

قیمت گرم طلای 24

541 هزار و 800 تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و 760 هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

1501.7دلار

قیمت پلاتیندلار

955 دلار

قیمت انس نقرهدلار

17.87دلار

 

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha