قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۹۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«کروکی تصادفات» الکترونیک می شود

رییس پلیس راهور ناجا از الکترونیکی شدن کروکی محل تصادفات در آینده نزدیک خبر داد.

«کروکی تصادفات» الکترونیک می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رییس پلیس راهور ناجا از الکترونیکی شدن کروکی محل تصادفات در آینده نزدیک خبر داد.

سردار کمال هادیان فر (رییس پلیس راهور ناجا)  راهکارهای پلیس راهور برای مقابله با تصادفات ساختگی گفت: جلساتی را با مسئولان بیمه مرکزی داشتیم، تلاش می کنیم شرایطی را با همکاری شرکت های بیمه ایجاد کنیم تا کروکی های تصادفات الکترونیک شود.

وی با اشاره به اینکه در بخش سازشی بخشی از کروکی ها آماده شده و در مراحل تست اولیه است، تصریح کرد: اگر بتوانیم به تعداد افسران پلیس راه در کشور در بحث ترسیم کروکی تجهیزات را تهیه کرده و نرم افزار های لازم را در اختیارشان قرار دهیم، افسران می توانند کروکی ها را به صورت الکترونیک ترسیم کنند.

هادیانفر خاطرنشان کرد: وقتی کروکی به صورت الکترونیک ترسیم شود، هیچ سندی به مقصر و غیرمقصر داده نمی شود و بلافاصله یک پیامک برای فرد مقصر و یک پیامک برای فرد غیرمقصر و همچنین یک پیامک برای بیمه شخص مقصر ارسال می شود و دیگر سندی تبادل نمی شود که با موضوعاتی مانند سند ساختگی و جعلی مواجه باشیم.

وی ادامه داد: در جلسه ای که با حضور مدیران عامل شرکت های مختلف بیمه داشتیم، گزارشی درخصوص این نرم افزار ارائه کردیم. همه مدیران عامل شرکت های بیمه از این طرح استقبال کردند و قرار شد یک تفاهم نامه ای در این خصوص با بیمه در این زمینه منقعد شود تا سریعتر این موضوع عملی شود.

رییس پلیس راهور ناجا درباره زمان مشخص شده برای اجرای این طرح گفت: تمام تلاش مان را می کنیم تا پایان سال این اتفاق بیفتد.

وی درباره آمار تصادفات ساختگی گفت: آمار تصادفات ساختگی را باید بیمه به ما گزارش دهد و تاکنون گزارشی به ما اعلام نکرده اند، اما مدیران عامل شرکت های بیمه ای معتقدند، خسارات زیادی در خصوص تصادفات ساختگی پرداخت کرده اند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha