قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسوولان فتنه حذف نام شهدا از اماکن عمومی باید برکنار شوند/ حزب الله در برابر فتنه حذف نام شهدا از مسوولان سکوت نمی کند

مسوول شورای هماهنگی حزب الله شمال غرب هشدار نسبت به فتنه حذف نام شهدا از اماکن عمومی گفت: هر مسوولی که در هر شهری این اقدام را کرده است باید به خاطر اقدام علیه انقلاب و آرمان های انقلاب در اسرع وقت برکنار شود.

مسوولان فتنه حذف نام شهدا از اماکن عمومی باید برکنار شوند/ حزب الله در برابر فتنه حذف نام شهدا از مسوولان سکوت نمی کند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از تبریز، حجت الاسلام روح الله بجانی صبح امروز در جمع طلاب و دانشجویان انقلابی با اشاره به اینکه حذف تدریجی فرهنگ شهادت بخشی از برنامه چند ساله جریان وابسته به غرب است،  اظهار داشت: تا نام و راه عاشورا و سیدالشهدا زنده است ،شهادت  و شهید راه و الگویی است که همه عاشورائیان راه را با نور آنها طی می کنند.

وی افزود: به دنبال برخی تعهداتی که سازش گران دیپلمات نما در مقابل دشمنان مردم پذیرفته اند، در کنار خودتحریمی هایی که طی سال گذشته شاهد آن بودیم، حذف تدریجی فرهنگ جهاد و شهادت نیز جزو تعهدات و برنامه های سازش گران در کشور است.

بجانی با انتقاد از این اقدام نا بجا و ضدانقلابی گفت: هر مسوولی که در هر شهری این اقدام را کرده است باید به خاطر اقدام علیه انقلاب و آرمان های انقلاب در اسرع وقت برکنار شود. 

 

وطن فروشی را به جایی رسانده اند که در روز روشن دستور می دهند عنوان شهید را از تابلوها حذف کنند

این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به ارج نهادن همه کشورها به فداکاری جان نثاران میهن خودشان گفت: وطن فروشی را به جایی رسانده اند که در روز روشن دستور می دهند عنوان شهید را از تابلوها حذف کنند. اینها ضدانقلاب های نفوذی هستند، بنده به صراحت تذکر می دهم که اگر خویشتن داری حزب الله عده ای را برای اقدام علیه انقلاب جری کند، جریان انقلابی و حزب الله همه شان را به عنوان نفوذی کنار خواهد زد.

بجانی افزود: مجموعه ها، پایگاه ها، افراد و ستادها باید بدانند که در مقابل این فتنه باید آتش به اختیار عمل کرد. امروز آتش به اختیاری در برابر این فتنه برگزاری یادواره های شهدا، مجالس شهدا، شبی با شهدا، زیارت دسته جمعی مزار شهدا، انتشار مقاله، انشاء،نشریه، ویژه نامه، کتاب و هر محصول فرهنگی در قالب شهید و شهادت است. آغاز این آتش به اختیاری از همین هفته دفاع مقدس است.جواب این خناسان را همه سربازان و افسران فرهنگی باید بدهند.

مسوول شورای هماهنگی حزب الله شمال غرب خاطرنشان کرد: از اینکه مسوولان شهر تبریز از وسط اشتباه خود بازگشته اند، قدردانیم ولی این کافی نیست و مدیرانی که عنوان شهید را از تابلوها حذف کرده اند، فورا باید عزل شوند. حزب الله همه مسوولان را رصد می کند و خویشتن داری حزب الله به معنای بی تفاوتی و یا سکوت جناحی و سیاسی نیست و انتظار داریم هشدار حزب الله را جدی بگیرند.

انتهای پیام/60001/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha