قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیام صوتی ابوبکربغدادی به تروریست های داعش

سرکرده گروه تروریستی داعش با انتشار یک پیام صوتی خواستار آزادسازی زنان داعشی زندانی در عراق و سوریه شد.

پیام صوتی ابوبکربغدادی به تروریست های داعش

: سرکرده گروه تروریستی داعش با انتشار یک پیام صوتی خواستار آزادسازی زنان داعشی زندانی در عراق و سوریه شد.

به گزارش رویترز، شبکه خبری «الفرقان» وابسته به گروه تروریستی داعش روز دوشنبه یک پیام صوتی را که ظاهراً متعلق به «ابوبکر بغدادی» سرکرده این گروه است، منتشر کرد.

در این پیام صوتی سی دقیقه ای که ظاهراً نخستین پیام ابوبکر بغدادی، سرکرده داعش از ماه آوریل تاکنون بشمار می رود، آمده است: «عملیات های روزانه [داعش]در جبهه های مختلف در جریان است». وی در ادامه بدون اشاره به تاریخ اینگونه عملیات به چندین منطقه از جمله کشور مالی و همچنین منطقه شام اشاره کرد.

در بخشی دیگر از این پیام صوتی، ابوبکر بغدادی از حامیان داعش خواست تا زنان اسیر در اردوگاه های عراق و سوریه را از بند آزاد کنند.

لازم به ذکر است که هزاران زن از جمله اتباع برخی کشور های اروپایی و آفریقای شمالی با پذیرش تفسیر افراط گرایانه و غیرانسانی داعش از دین مبین اسلام به این گروه تروریستی پیوسته و اکثر آن ها با اعضای این گروه ازدواج کرده اند.

بغدادی در این پیام ویدئویی گفت: «مبارزان خلافت، زندان ها بدترین و مهمترین موضوع است. برادران و خواهران شما؛ منتهای کوشش خود را بکنید تا آن ها را آزاد سازید و دیوار هایی که آن ها را در خود محبوس کرده، فرو بریزید».

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha