قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۶۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

31 شهریور سامانه خرید گندم بسته می شود

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به خرید 273 هزار تن گندم و پرداخت 82 درصد مطالبات گندم کاران گفت: 31 شهریور سامانه خرید گندم بسته می شود.

31 شهریور سامانه خرید گندم بسته می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد ایزدی امروز در زنجان اظهار کرد: از اوایل تیرماه امسال خرید گندم در استان زنجان آغاز شده است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه امسال 40 مرکز برای خرید گندم فعال است، تصریح کرد: امسال 23 مرکز مباشر و 17 مرکز دولتی اقدام به خرید گندم می کند.

وی با بیان اینکه قیمت خرید گندم در سال جاری یک هزار و 700 تومان اعلام شده است، افزود: تاکنون 273 هزار تن گندم در استان زنجان خریداری شده است.

ایزدی با اشاره به اینکه از کل گندم خریداری شده 27 هزار تن مربوط به خرید توافقی است، اضافه کرد: 246 هزار تن از این خرید نیز مربوط به خرید تضمینی است.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان همچنین در ارتباط با پرداخت مطالبات گندم کاران نیز گفت: از کل بدهی کشاورزان 82 درصد پرداخت شده است به نحوی که تا 16 مردادماه کل مطالبات و از 15 مرداد تا 21 شهریور نیز 50 درصد از مطالبات پرداخت شده است.

وی با اشاره به تفاوت خرید تضمینی و خرید به صورت توافقی نیز گفت: در خرید توافقی چون مبلغ توسط خود خریدار پرداخت شده است به همین علت این نوع خرید قیمتی بالاتر از خرید تضمینی دارد و همین امر موجب شد که به میزان 27 هزار تن بار مالی از دولت کم شود.

مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان زنجان افزود: طبق گزارشات مرکز 31 شهریور سامانه های خرید گندم بسته خواهد شد به همین دلیل از کشاورزان درخواست داریم تا این زمان گندم های خود را تحویل سیلوها دهند.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha