قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آغاز عملیات درختکاری و کاشت پاییزه فضای سبز

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم از آغاز عملیات درختکاری و کاشت پاییزه فضای سبز از 15 شهریور خبر داد.

آغاز عملیات درختکاری و کاشت پاییزه فضای سبز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیام جوادیان امروز از قم، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای توسعه درختکاری در سطح شهر، اظهار کرد: با توجه به هماهنگی انجام شده با مناطق و زیرساخت های ایجاد شده در ماه های اخیر برای توسعه و بهسازی فضای سبز طبق روال سال های گذشته و با توجه به سپری شدن دوره گرما و مساعد شدن هوا عملیات درختکاری و کاشت پاییزه از ۱۵ شهریور آغاز شده است.

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قم فصل کاشت را در جواب دهی گونه ها بسیار موثر خواند و افزود: با توجه به اهمیتی که کاشت پاییزه دارد و شرایط مناسب جوی و زمان مناسب برای استقرار گیاهان و آسیب های کمتر و هزینه تمام شده پایین تر و فرصت مناسب برای استقرار گیاه و شروع رشد کاشت در این دوره از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جوادیان اضافه کرد: معمولا تلاش می شود با کاهش دمایی که در پیش رو داریم ابتدا گونه های گرمسیری که حساسیت بیشتری به سرما دارند زودتر کاشته شده تا قدرت مقاومت در برابر سرما بیشتر شود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده بتوانیم به سرانه های پیش بینی شده در برنامه سرانه سال ۹۸ دست پیدا کنیم.

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha