قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۵۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خجالت زدگی آقای بازیگر بخاطر محبوبیت فیلمش نزد نخست وزیر

فرانسیس فورد کاپولا گفته است از اینکه "پدرخوانده" فیلم محبوب بوریس جانسون است، خجالت می کشد.

خجالت زدگی آقای بازیگر بخاطر محبوبیت فیلمش نزد نخست وزیر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: کاپولا علت این خجالت زدگی را در آن می داند که آقای جانسون «انگلستان را به سوی ویرانی سوق می دهد.»

در ماه جولای، نخست وزیر انگلستان به دیلی میل گفته بود صحنه محبوبش از یک فیلم، قتل های تلافی جویانه در پایان فیلم کلاسیک گانگستری «پدرخوانده» کاپولا است که در آن مارلون براندو، آل پاچینو و دایان کیتون بازی کرده اند.

کارگردان فیلم پدرخوانده به این اظهارات بوریس جانسون واکنش نشان داده و گفته است از اینکه فیلمش محبوب «بی رحم ترین شخصیت های تاریخ معاصر همچون صدام حسین، معمر قذافی و دیگران» است، خجالت زده شده است.

او به مارک واچ گفته «احساس بدی دارم که صحنه هایی در یک فیلم گانگستری است که شاید الهام بخش هر فعالیتی در جهان واقعی یا مشوق کسی باشد که می بینم انگلستان دوست داشتنی را به سمت ویرانی سوق می دهد.»

کاپولا گفته «من عاشق انگلستان و مشارکت های بسیارش در کمک به بشریت، از زبان زیبایمان و فیزیک نیوتونی تا پنی سیلین هستم و از آن هراس دارم که انگلستان درگیر چیزهای احمقانه ای همچون خروج از اتحادیه اروپا شود.»

ترزا می، نخست وزیر سابق انگلستان در گفت وگو با رسانه «میل آن ساندی» از فیلم های کازابلانکا، فراری و شما دوبار تنها زندگی می کنید - یکی از قسمت های مجموعه جیمز باند - به عنوان فیلم های مورد علاقه اش یاد کرده بود. هفته پیش، جان اولیور، یکی از مجریان مشهور تلویزیونی انگلستان، بوریس جانسون را پس از معلق کردن پارلمان، یک دلقک توصیف کرد.

این نخستین بار نیست که جانسون مورد هدف اولیور قرار می گیرد. پنج روز پس از اعلام نخست وزیری جانسون، اولیور گفته بود «متأسفانه بریتانیا کاملاً نابود شده است.»

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha