قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

علی ابراهیمیان: 3 روز مانده به مسابقه محل بازی مشخص نیست/ خلخال زیر ساخت های میزبانی مسابقات فوتبال را ندارد

سرمربی تیم محتشم تبریز گفت: 3 روز مانده به بازی تیم با نماینده اردبیل محل بازی هنوز مشخص نشده است.

علی ابراهیمیان: 3 روز مانده به مسابقه محل بازی مشخص نیست/ خلخال زیر ساخت های میزبانی مسابقات فوتبال را ندارد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی ابراهیمیان در تبریز اظهار داشت: در هفته سوم لیگ دسته 3 کشور تیم محتشم تبریز مهمان تیم شاهین کوثر اردبیل است و 3 روز مانده به این مسابقه هنوز محل این دیدار مشخص نیست.

وی گفت: تا پیش از این ما باید محل هتل خود را رزرو می کردیم و هنوز بلاتکلیف هستیم و باید عنوان کنم فاصله خلخال با اردبیل هم زیاد بوده و امکان اینکه در اردبیل مستقر شویم و برای بازی به خلخال برویم و عکس این قضیه میسر نیست.

سرمربی تیم محتشم تبریز گفت: تا جایی که من اطلاع دارم شهر خلخال زیرساخت هایی برای میزبانی مسابقات ورزشی همچون هتل و ورزشگاه مناسب را ندارد و حتی سازمان لیگ هم زمین مسابقه این شهر را تایید نکرده است و امیدوارم مسوولان سازمان لیگ در اعطای میزبانی به حداقل امکانات توجه داشته باشند و صرف داشتن تیمی از یک شهر تنها برای برگزاری مسابقات در آن شهر کفایت نمی کند.

کاپیتان سابق تیم تراکتور افزود: من ارادت خاصی به مردم خلخال دارم و به هیچ عنوان قصدم ندارم امکانات ورزشی این شهر را زیر سوال ببرم و ای کاش برگزاری این مسابقات بهانه ای شود تا به امکانات این شهر توجه بیشتری شده و تاسیسات زیربنایی برای ورزش خلخال تاسیس گردد.

وی گفت: نام تیم شاهین کوثر اردبیل بوده و در شهر اردبیل امکانات مطلوب برای برگزاری مسابقات کشوری فراهم است و نمی دانم چه اصراری است که این بازی در خلخال برگزار شود.

تیم محتشم تبریز با کسب 4 امتیاز در پایان هفته دوم در صدر گروه سوم مسابقات لیگ دسته 3 کشور قرار دارد.

انتهای پیام/20/60017

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha