قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۱۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

4925 نفر در ستادهای فرهنگیان نهاوند اسکان یافتند

معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند گفت: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 نفر در مدارس نهاوند پذیرش شدند.

4925 نفر در ستادهای فرهنگیان نهاوند اسکان یافتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، علی کولیوند امروز در نهاوند اظهار کرد: از ابتدای شروع تعطیلات تابستانی تا پایان فعالیت مراکز اسکان فرهنگیان، 4 هزار و 925 مسافر در قالب یک هزار و 168 خانوار در مدارس نهاوند پذیرش شده اند.

وی گفت: به منظور ارائه خدمات رفاهی به فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه امسال دو مرکز شبانه روزی از تیرماه تجهیز و برای اسکان اختصاص داده شد.

 معاون پشتیبانی آموزش و پرورش نهاوند با بیان اینکه در مراکز اسکان فرهنگیان علاوه بر فرهنگیان سایر میهمانان و مسافران نیز اسکان داده شده اند افزود: بر اساس آمار موجود 88 درصد از پذیرش شدگان یعنی جمعیت 4 هزار و 360 نفر را میهمانان فرهنگی و 12 درصد معادل 565 نفر نیز از سایر اقشار جامعه بوده اند.

وی از رشد میزان اسکان میهمانان در تابستان امسال خبر داد و گفت: طبق آمار موجود تابستان امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد پذیرش شدگان با رشد 10 درصدی مواجه بوده است.

کولیوند گفت: در تعطیلات نوروز امسال حدود یک هزار و 500 نفر از فرهنگیان در مراکز اسکان این شهرستان اسکان یافته و از خدمات ما برخوردار شدند.

انتهای پیام/ 3140/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha