قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۳۰۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دانشگاه علم و فرهنگ دانشجوی خارجی می پذیرد

دانشگاه و آموزش مراکز آموزش عالیتهران رئیس دانشگاه علم و فرهنگ از دریافت اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه و جذب اعتبارات بین المللی خبر داد.

دانشگاه علم و فرهنگ دانشجوی خارجی می پذیرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز دوشنبه دانشگاه علم و فرهنگ، سید سعید هاشمی گفت: دانشگاه علم و فرهنگ با توجه به فعالیت های متعدد داخلی و تعاملات موثر در حوزه بین الملل، موفق به اخذ مجوز جذب دانشجوی خارجی شد.

رئیس دانشگاه علم و فرهنگ افزود: ارتباطات و تعاملات بین المللی از جمله اهداف مهم دانشگاه است که در قالب همکاری های مشترک بین دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه های سایر کشورها از جمله اتریش، مالزی و فرانسه شکل گرفته است.

وی افزود: مهم ترین نتیجه همکاری مشترک بین دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه  imc اتریش اخذ فاند «اراسموس پلاس» از اتحادیه اروپا است که در قالب این همکاری علمی ارزشمند ۲۰ عضو هیات علمی و دانشجوی دکتری این دانشگاه آبان ماه سال جاری برای گذراندن کارگاه های آموزشی و تخصصی کوتاه مدت مهارتی در بخش گردشگری و هتل داری به اتریش اعزام می شوند.

هاشمی همچنین از برگزاری سمپوزیوم بین المللی گردشگری پایدار با محوریت طبیعت گردی به عنوان دیگر فعالیت مهم این دانشگاه در بخش بین المللی یاد کرد و افزود: این سمپوزیوم بین المللی که با مشارکت دانشگاه علم و فرهنگ و سفارت اتریش شکل گرفته فرصت بسیار مناسبی برای کشور محسوب می شود که زمان برگزاری آن نیز با روز جهانی گردشگری مصادف شده است.

این سمپوزیوم با هدف تبادل تجربیات ایران و اتریش در بخش گردشگری پایدار شکل گرفته و ۴ کارگاه علمی و تخصصی توسط اساتید اتریشی و ایرانی برگزار می شود.

هاشمی گفت: بخش دیگری از همکاری های بین المللی این دانشگاه با کشور مالزی است و بر اساس تفاهم نامه منعقده درحال حاضر دانشجوی مشترک با UPM مالزی در رشته دکتری عمران داریم و همچنین تعاملات علمی و پژوهشی خوبی را با دانشگاه های مطرح فرانسه از جمله سوربن در بخش های هنر و معماری آغاز کرده ایم که امیدواریم به نتایج مطلوبی برسد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha