قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۲۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

آمار تامل برانگیز فرماندار تهران: ۸۴۴راننده سرویس مدرسه لیسانس هستند و تعدادی هم فوق لیسانس و دکتری!

فرهادی، فرماندار تهران گفت: ۸۴۴ نفر از رانندگان لیسانس دارند و رانندگان دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا نیز در این حوزه خدمت می کنند و این رانندگان تحت نظارت فرمانداری و دیگر دستگاه های ذیربط فعالیت می کنند.

آمار تامل برانگیز فرماندار تهران: ۸۴۴راننده سرویس مدرسه لیسانس هستند و تعدادی هم فوق لیسانس و دکتری!

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  

فرماندار تهران گفت: تا رسیدن به جایگاه واقعی آموزش و پرورش فاصله داریم و ما باید در راستای ایمن سازی مدارس و زیرساخت ها اقدام کنیم.

عیسی فرهادی در جلسه آئین رونمایی و الصاق نمادین برچسب سرویس مدارس شهر تهران اظهار داشت: در5 ماه گذشته 5 جلسه پیگیری سرویس مدارس توسط معاونت عمرانی فرمانداری تهران با هماهنگی شهرداری و پلیس راهور در آموزش و پرورش شکل گرفت.

وی افزود: آموزش و پرورش مهمترین سرمایه است و باید زیرساخت های آن تامین شود چراکه این نهاد تربیت انسان ها را بر عهده دارد.

فرماندار تهران افزود: 39 هزار دانش آموز و 4 هزار معلم در جنگ تحمیلی شهید شدند و شهدا نیز تربیت شده همین مکتب هستند.

فرهادی بیان داشت: با توجه به شرایط تحریم سختی های زیادی را طی کرده ایم و در راستای بازسازی و رفع محدودیت ها نیز اقدام کرده ایم و اکنون درخشش تعلیم و تربیت در محور توسعه قرار گرفته است.

فرماندار تهران گفت: به دلیل کمبود اعتبارات کمتر در این خصوص هزینه کرده ایم و می طلبد که همه امکانات کشور به سمت تجهیز و توسعه مدارس پیش برود و دلسوزان نظام، رسانه ها و اولیا با تمامی امکانات به سمت تقویت آموزش و پرورش پیش بروند.

فرهادی بیان داشت: در شهر تهران یک دوازدهم جمعیت دانش آموزی وجود دارد ولی در امکانات رتبه آخر را داریم و در حوزه مدارس فرسوده با هیچ نقطه ای از کشور قابل مقایسه نیستیم.

وی گفت: در شهر تهران 264 مدرسه بالای 60 سال قدمت وجود دارد و ما برای پیش بردن چشم انداز توسعه کشور راهی جز تقویت آموزش و پرورش نداریم.

فرماندار تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر با اقدامات صورت گرفته با تمام توان سرویس مدارس در خدمت دانش آموزان و اولیا هستند و ساماندهی سرویس مدارس انجام شده است.

فرهادی گفت: 844 نفر از رانندگان لیسانس دارند و رانندگان دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا نیز در این حوزه خدمت می کنند و این رانندگان تحت نظارت فرمانداری و دیگر دستگاه های ذیربط فعالیت می کنند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha