قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۲۴۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف محموله گوشی و ماینر قاچاق در زنجان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از کشف محموله گوشی و ماینر قاچاق در زنجان خبر داد و گفت: پس از بررسی متهم به ضبط کالا و جریمه بالغ بر 4 میلیارد و 690 میلیون ریال محکوم شد.

کشف محموله گوشی و ماینر قاچاق در زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مرتضی ممیزی امروز در زنجان اظهار کرد: رونق تولید یکی از اساسی ترین مؤلفه های اقتصاد کشور به شمار می رود و این امر موضوعی است که هر شخص به روش خود به تحقق آن می پردازد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با اشاره به اینکه قاچاق کالا به کشور نه تنها تعطیلی کارخانه ها را رقم زده بلکه تیشه ای بر ریشه تولید داخلی است، تصریح کرد: از همین رو تعزیرات حکومتی نیز به نوبه خود با قاچاق کالا برخورد کرده و پرونده های مربوط در این زمینه با جدیت دنبال می شود.

وی در ادامه از کشف محموله قاچاق تلفن همراه در زنجان خبر داد و گفت: این محموله قاچاق از آب سردکن یک دستگاه اتوبوس کشف شد.

ممیزی با اشاره به اینکه محموله کشف شده شامل 90 دستگاه گوشی موبایل و سه دستگاه ماینر بود، اضافه کرد: ارزش ریالی این محموله 3 میلیارد ریال بود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از معرفی یک نفر به شعبه ویژه قاچاق کالای تعزیرات حکومتی خبر داد و افزود: در بررسی ها مشخص شد کالاها به صورت غیرقانونی وارد کشور شده و بر همین اساس به ضبط کالا و جریمه بالغ بر 4 میلیارد و 690 میلیون ریال محکوم شد.
وی همچنین از کشف 560 ثوب البسه از یک دستگاه سواری خبر داد و افزود: این محموله از شهرهای مرزی بارگیری شده بود که در نهایت با حکم صادره متهم به ضبط کالاها به نفع دولت و ضبط خودرو و جریمه 420 میلیون ریالی محکوم شد.

انتهای پیام/73005/ق20

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha