قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۲۱۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تدارک آخرهفته ای مسجد جمکران برای منتظران ظهور

مسجد مقدس جمکران هر هفته از روز سه شنبه میزبان خیل عظیمی از عاشقان و منتظران امام زمان(عج) است و به این منظور برای کیفیت بخشی به حضور مردم برنامه ریزی ویژه ای دارد.

تدارک آخرهفته ای مسجد جمکران برای منتظران ظهور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسجد مقدس جمکران هرهفته از روز سه شنبه میزبان خیل عظیمی از عاشقان و منتظران امام زمان(عج) است و به این منظور برای کیفیت بخشی به حضور مردم و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی متناسب با ایام برنامه ریزی ویژه ای دارد.

مسجد جمکران از روز سه شنبه ۲۶ شهریورماه میزبان خیل عظیم عاشقان امام مهدی(عج) خواهد بود و در این راستا در این روز برنامه آموزش قرآن و شرح صحیفه سجادیه از ساعت ۲۰ آغاز می شود و مراسم دعای توسل نیز با سخنرانی حجت الاسلام مهدوی نیا و قرائت دعای حسین حقی برگزار خواهد شد.

برنامه های مسجد جمکران در روز پنجشنبه۲۸ شهریورماه با جلسه آموزش عمومی قرآن از ساعت ۲۰ آغاز می شود و مراسم دعای کمیل نیز با سخنرانی حجت الاسلام فیاضی و قرائت دعای مهدی سلحشور برگزار خواهد شد.

در روز جمعه نیز برنامه های ویژه ای در مسجد جمکران برای منتظران برگزار خواهد شد که برنامه های این روز با قرائت دعای عهد در ساعت ۵:۴۵ آغاز می شود و مراسم دعای ندبه نیز با سخنرانی حجت الاسلام تراشیون و قرائت دعای سید علی حسینی نژاد برگزار خواهد شد.

پایان بخش برنامه های هفتگی این مسجد در روز جمعه ۲۹ شهریورماه، قرائت زیارت آل یاسین در ساعت ۱۹ خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha