قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۲۱۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برای تهیه پوشاک دانش آموزان

برخی مدارس به واحدهای غیرمجاز سفارش می دهند

رییس اتحادیه خیاطان با بیان این که برخی مدارس در تهیه روپوش نفع دانش آموز و خانواده را در نظر نمی گیرند، گفت: برخی مدارس برای تهیه پوشاک دانش آموزان به واحدهای زیرزمینی و غیرمجاز مراجعه می کنند.

برخی مدارس به واحدهای غیرمجاز سفارش می دهند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حبیب طهماسبی ، در رابطه با دوخت و عرضه مانتوی مدارس اظهار کرد: در چند سال گذشته بارها به مدارس و آموزش و پرورش مناطق مختلف تهران اعلام شده که مدارس برای تهیه روپوش به واحدهای مجاز صنفی مراجعه کنند، اما همچنان مدارس نیاز خود را از طریق واحدهای غیرمجاز و زیرزمینی تامین می کنند که در نهایت منجر به ایجاد ضرر و زیان برای خانواده ها می شود.

رییس اتحادیه خیاطان خاطرنشان کرد: در صورتی که مدارس و خانواده ها به واحدهای مجاز خیاطی مراجعه کنند روپوش مدارس با توجه به نیاز دانش آموز و کیفیت پارچه، قیمت گذاری و ارائه می شود که در این فرآیند اتحادیه و سازمان های نظارتی، بازرسی و نظارت قابل توجهی بر کیفیت محصول ارائه شده خواهند داشت.

طهماسبی با بیان این که واحدهای دارای جواز کسب برای روپوش مدارس با توجه به دستمزد، کیفیت پارچه و متراژ پارچه مصرفی، نرخ اصولی ارائه می کنند، گفت: به دلیل نفع برخی افراد و عدم توجه به منافع خانواده ها، مدارس به اتحادیه و اعضای زیرمجموعه آنها برای تهیه روپوش مدارس مراجعه نمی کنند.

انتهای پیام  

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha