قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۱۸۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

صادقی:در آخر بازی شرایط این قدر سخت شد که زمان نمی گذشت/باید اشتباهاتمان را جبران کنیم

سرمربی تیم سایپا، گفت: در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجود تا آخر بازی بازی کردند.

صادقی:در آخر بازی شرایط این قدر سخت شد که زمان نمی گذشت/باید اشتباهاتمان را جبران کنیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ابراهیم صادقی پس از پیروزی چهار بر سه تیمش مقابل نساجی در نشست خبری پس از بازی گفت: اول خدا را شکر می کنم که توانستیم برنده بازی باشیم. بازی که هفت گل دارد قطعا بازی جذابی است. در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می کنم که با تمام وجود تا آخر بازی بازی کردند.

وی افزود: برای ما مهم این بود که بچه ها تمام توانشان را گذاشتند و خیلی برای ما مهم است که با تمام وجود بازی کنیم و تمام انرژی مان را بگذاریم. این خیلی خوب بود ولی درمورد گل هایی که خوردیم قطعا باید با تیم مان بیشتر صبحت کنیم . تیم ما جوان است و روی اشتباهات خیلی ساده که می توانستیم گل نخوریم گل خوردیم.در اواخر بازی حساس شد و اینقدر شرایط سخت بود که زمان نمی گذشت. در مجموع بازی خوبی بود امیدوارم که بتوانیم روندمان را تا آخر لیگ حفظ کنیم. هفته به هفته شرایط سخت تر می شود، خیلی جای خوشحالی دارد که امروز توانستیم برنده باشیم. 

سرمربی تیم سایپا در مورد وقفه چند روزه در لیگ و تعطیلی لیگ افزود: درمورد این قضیه قبلا صحبت کردم و مشکل گل هایی که خوردیم از نظر من تعطیلی لیگ نبود تیم ما جوان است و به خاطر تک اشتباهاتی که داشتیم گل خوردیم و تحت فشار قرار گرفتیم. در هر صورت بازی های تیم ملی هم بسیار مهم است ما هم در این وقفه ها سعی کردیم بازی دوستانه داشته باشیم. روی بچه هایمان کار می کنیم از همین بازی درس می گیریم تا در بازی های بعدی بتوانیم اشتباهاتمان را جبران کنیم. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: فوتبال لحظه است و وقتی ما گل نمی زنیم قطعا گل می خوریم و باید بیشتر کار کنیم که روز به روز بهتر شویم. 

انتهای پیام/ا

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha