قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۱۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مقابله الحشد الشعبی با یک پهپاد ناشناس در مرکز عراق

سازمان الحشد الشعبی عراق در بیانیه ای اعلام کرد که در صدد مقابله با یک فروند پهپاد ناشناس بر فراز مواضع یگان های آن در صلاح الدین واقع در مرکز این کشور برآمده است.

مقابله الحشد الشعبی با یک پهپاد ناشناس در مرکز عراق

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، یک فروند پهپاد ناشناس روز یکشنبه بر فراز دو تیپ 41 و 43 الحشد الشعبی به پرواز درآمد که با مقابله پدافندی نیروهای الحشد الشعبی مواجه شد.

سازمان الحشد الشعبی در  این خصوص بیانیه ای را صادر کرد و در آن گفت که «نیروهای دو تیپ 41 و 43 الحشد الشعبی امروز(یکشنبه) موفق شدند با یک فروند پهپاد ناشناس در حال پرواز بر فراز مواضع یگان های عملیات صلاح الدین مقابله کنند».

به گزارش السومریه نیوز، در این بیانیه آمده که فرماندهی عملیات مشترک عراق در جریان عملیات مقابله الحشد الشعبی و حصول اطمینان از عدم بازگشت این پهپاد و ناشناس بودن آن قرار گرفته است.

یک پهپاد ناشناس اواخر هفته گذشته نیز بر فراز لشکر 35 و مقرهای عملیات الحشد الشعبی در صلاح الدین عراق به پرواز درآمده بود که پس از شلیک به سمت آن، مجبور به فرار شد.

این در حالی است که پیش از این، پهپادهای متعلق به رژیم صهیونیستی بارها مواضع نیروهای الحشد الشعبی را هدف قرار دادند.

چندی پیش، پهپادهای رژیم صهیونیستی انبار مهمات الحشد الشعبی را در اردوگاه الصقر واقع در جنوب بغداد هدف قرار داده بودند.

«عبد الخالق العزاوی» عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق با تأکید بر دست داشتن رژیم صهیونیستی در حمله به مواضع الحشد، گفت که «طرف آمریکایی که مسئول حمایت و نظارت بر حریم هوایی عراق است به طرف عراقی گفت که پهپادهای اسرائیلی این حملات را انجام دادند».

انتهای پیام/.

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha