قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۱۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«زباله گردی» اشتغال کاذب افاغنه در گرگان

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ طی یک ماه آینده در این شهرستان خبر داد و گفت: «زباله گردی» اشتغال کاذب اکثر افاغنه در گرگان است، این کار تهدید جدی علیه بهداشت عمومی است.

«زباله گردی» اشتغال کاذب افاغنه در گرگان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از گرگان، موسی الرضا صفری ظهر امروز در جمع مدیران شهرستان گرگان اظهار کرد: زباله گردی در گرگان به صورت سازمان یافته است اکثر افاغنه به عنوان اشتغال کاذب به این کار مشغول هستند.

وی کارتن خوابی را جزو سوژه های جدید این روزها در گرگان عنوان و تصریح کرد: 30 تخت خالی در مددسرای امید وجود دارد که افراد کارتن خواب به آنجا معرفی می شوند.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان افزود: یک مادر 75 ساله و یک پسر 35 ساله به طور شبانه روزی با در اختیار داشتن چند کارتن و کیسه در سطح شهرستان گرگان اسکان می کنند که با جدیت دنبال آنها هستیم.

صفری از اورژانس اجتماعی خواست تا کمک کنند افراد کارتن خواب از سطح شهر جمع آوری شده و با ساماندهی آنها نسبت به بی خانمانی شان اقدام شود.

* جمع آوری زباله گرد از وظایف شهرداری است

وی زباله گردی را تهدیدی جدی علیه بهداشت عمومی برشمرد و گفت: دادستانی زباله گردی را جرم اعلام کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان با بیان اینکه جمع آوری زباله گرد را از وظایف شهرداری عنوان کرد و افزود: شهرداری حکم بازداشت زباله گردی را ندارد و نسبت به جمع آوری آنها مسولیت دارد.

صفری در خصوص طرح تفکیک زباله از مبدا بیان کرد: اجرای این طرح به سازمان پسماند واگذار شده است، طی یک ماه آینده با همکاری سه پیمانکار این طرح در شهرستان گرگان اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/83001

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha