قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۱۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رستمی: دشمنان نتوانستند فشارهای خود را بر کشور تحمیل کنند

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: درتغییر رویکرد مقوله برجام موفق عمل کردیم و دشمنان برخلاف تصور نتوانستند فشار های خود را بر کشور تحمیل کنند.

رستمی: دشمنان نتوانستند فشارهای خود را بر کشور تحمیل کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ؛ حجت الاسلام رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در نشست روسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و موسسات پژوهشی سراسر کشور که صبح امروز در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد ؛گفت:فضاهای حسینی در دانشگاه ها قابل توجه بود چراکه از نظر معنوی  و برگزاری مراسم سوگواری امام حسین در دانشگاه ها بی نظیر بودند.امسال ۲نشست داشتیم که نخستین جلسه همکاری با دولت بود و امروز جلسه هم اندیشی دانشگاه ها است که مساله بودجه از اهمیت زیادی برخوردار است که برای فعالیت دانشگاه ها جدی است که این امر مربوط به آثار دشمنان بوده که باعث کاهش فعالیت های پژوهشی و آموزشی دارد

وی افزود: خط دشمن ناامید کردن مردم است و تلاش دارند فشار امنیتی و بودجه ای است که می خواهند مردم را به خیابان بکشند.

حجت الاسلام رستمی ادامه داد: ۵۳ماه کشور یمن با دشمنان در حال مبارزه هستند اما امروز اتفاق سقوط پهباد امریکایی و نفت کش انگلیسی توقیف شدکه تاثیر بدی بر پیکر دشمنان وارد کرد.که این نشان دادن اقتدار جمهوری اسلامی است.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری یادآور شد:درتغییر رویکرد مقوله برجام موفق عمل کردیم و دشمنان برخلاف تصور نتوانستند فشار های خود را بر کشور تحمیل کنند. تشکل های دانشجویی هم خوب عمل کردند که در ایام اربعین دانشجویان با حضور خود بسیاری از نقشه های دشمنان را خنثی خواهند کرد.

وی ادامه داد: گام دوم انقلاب راهگشای امروز مسایل مختلف کشور است که مخاطبان گام دوم جوانان هستند که در این بیانیه نخستین توصیه بر علم و فناوری تاکید شده است .

رستمی گفت: راهبرد اخلاق و معنویت مورد تاکید مقام معظم رهبری است که باید همه دانشگاه ها به آن توجه کنند چراکه شاخص مطالبات رهبری است.

وی افزود:  از گروه های خودجوش و جوانان مومنه باید از حمایت شود همچنین باید با عوامل مخل با فضای معنوی در دانشگاه ها برخورد شود وباید از فعالیت مروجان بی دینی  جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha