پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۱۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مازندران تنها استان فاقد خانه بدمینتون کشور

رئیس هیأت بدمینتون استان مازندران با اشاره به اینکه مازندران تنها استان فاقد خانه بدمینتون کشور است از افزایش 9 برابری بدمینتون بازان مازندران خبر داد.

مازندران تنها استان فاقد خانه بدمینتون کشور

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مهدی امیر فخریان امروز در شهرستان سوادکوه از سازماندهی 3 هزار نفر در رشته ورزشی بدمینتون استان مازندران خبر داد و اظهار کرد: هزار و 600 زن و هزار و 400 مرد در رشته ورزشی بدمینتون مازندران فعالیت می کنند.

وی با بیان اینکه قبل از سال 1394 تعداد پنج هیأت ورزشی بدمینتون با 344 عضو سازمان دهی شده در مازندران فعال بود که این تعداد به 23 هیأت با 3 هزار ورزشکار افزایش یافت، افزود: هیأت بدمینتون مازندران از رتبه 26 کشور در سال 1394 به عنوان سه هیأت برتر کشور دست یافت.

وی به 12 میزبانی مازندران از مسابقات کشوری و اردو های مختلف خبر داد و خاطر نشان کرد: در 6 ماه نخست امسال تعداد 68 اعزام به مسابقات کشوری بدمینتون انجام شد که موفق به کسب عناوین برتر شدند.

امیر فخریان، عدم وجود خانه اختصاصی بدمینتون را یکی از مشکلات ذکر کرد و با بیان اینکه مازندران، تنها استان فاقد خانه بدمینتون با وجود توانمندی ها و موفقیت ها در کشور است، گفت: ورزشکاران بدمینتون مازندران از سالن های چند منظوره استفاده می کنند که در برخی از آن سالن ها اجازه خط کشی هم نداریم و وعده های مدیران در حد حرف باقی ماند و از تلاش ها و حمایت های رئیس فدراسیون بدمینتون کشور تقدیر می کنم که مشوّق اصلی بدمینتون مازندران است.

انتهای پیام/86015/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha