قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۹۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایجاد فضای کسب و کار با ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی/استارت آپ ها عامل توسعه و پیشرفت

استاندار اردبیل گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به معنای واقعی از تمام ظرفیت های خود جهت ایجاد فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال بهره می برد.

ایجاد فضای کسب و کار با ظرفیت های دانشگاه آزاد اسلامی/استارت آپ ها عامل توسعه و پیشرفت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل به نقل از روابط عمومی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در جریان بازدید از دانشگاه سما و مزرعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی به معنای واقعی از تمام ظرفیت های خود جهت ایجاد فضای کسب و کار و ایجاد اشتغال بهره می برد.

وی با بیان اینکه این دانشگاه علاوه بر خدمت رسانی به دانشجویان خود به سایر مردم نیز در زمینه های مختلف خدمات می دهد گفت: خدمات ورزشی، علمی پژوهشی و مشاوره خانواده از جمله اقداماتی است که این مجموعه دانشگاهی انجام می دهد.

استاندار اردبیل افزود: برگزاری استارتاپ های علمی- کارآفرینی و نوآوری در بخش های مختلف می تواند دانشجویان و علاقمندان را به سمت توسعه و پیشرفت سوق دهد.

وی بر لزوم الگوبرداری از دانشگاه های برتر دنیا تاکید کرد و بیان داشت: این دانشگاه باید در زمینه های مختلف تحصیلی و فنی و با آسیب شناسی کلی از روش های نوین جهانی بهره برداری کند.

بهنام جو نقش تربیتی را در دانش آموزان و دانشجویان خیلی مهم دانست و افزود: تاثیرپذیری دانش آموزان و دانش جویان از مربیان و اساتید به مراتب بیشتر است و باید این افراد برای فرزندان این مرز و بوم الگوی شایسته ای باشند.

استاندار اردبیل آسیب شناسی مشکلات اجتماعی دانشجویان را از وظایف دانشگاه ها دانست و تصریح کرد: با شناسایی مشکلات اجتماعی و فرهنگی و آسیب شناسی معضلات احتمالی می توان جوانان را به سمت و سوی مناسب هدایت کرد.

بهنام جو همچنین در جریان بازدید از مزرعه پرورش گیاهان دارویی و طیور ارگانیک دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این مجموعه می تواند انگیزه دانشجویان را در ادامه تحصیل افزایش دهد که در پایان تحصیلات با یک حرفه خاص فارغ التحصیل شوند.

انتهای پیام/3463/**

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha