قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دو تیم از شهرری به مسابقات کشوری هندبال راه یافتند

نائب رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه نخستین دوره لیگ نوجوانان و نونهالان استان تهران به میزبانی شهرری برگزار شد، گفت: اکنون این مسابقات در سطح کشور ادامه دارد که در هفته نخست دو تیم از شهرری راهی این مسابقات شدند.

دو تیم از شهرری به مسابقات کشوری هندبال راه یافتند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، الهام سلوکی نائب رئیس بانوان فدراسیون هندبال کشور ضمن تسلیت ایام عزاداری اباعبدالحسین (ع) بیان کرد: شهرستان ری مانند گذشته با قهرمانان کهن خود درصدد رشد حوزه ورزشی است چنانچه امروز ما در ری 6 بازیکن با نام های مائده عشاقی، هنگامه شهسورای، مریم شهسواری، صبا رضا خانی، سارا کرمی و پانیز مرادی راد داریم که در لیگ دسته یک و دو فعالیت دارند و سه نفر دیگر به نام های نیوشا مراد بخش، فاطمه مرادی، طناز راد به سوپر لیگ دعوت شدند و در هفته آینده بعد از انجام تست ها با آنان عقد قرار داد می شود.

سلوکی افزود: اتفاقات ارزنده ای در شهرری داریم از آنجایی که فدراسیون هندبال در حال حاضر معتقد است، ما باید به سطح پایه بیشتر توجه کنیم و از نیروهای جوان بهره جوییم ما هم این تفکر فدراسیون را جزء برنامه کاری خود قرار دادیم و از نیروهای جوان استفاده کردیم.

وی تصریح کرد: چنانچه امروز دو بانوی داور ما در سطح شهرری خوش درخشیدند و مسابقات استعدادهای برتر که به میزبانی یزد برگزار شد این دو عزیز به نام های حمیده وحیدپور و فائقه میبدی داوری کردند.

نائب رئیس فدراسیون هندبال با تاکید بر جوانگرایی گفت: اتفاقات خوبی درباره جوانگرایی در تمامی کشور رخ داده است. شاید جوانان ما در آغاز راه با فراز و نشیب هایی روبرو شوند ولی همچنان شهرری پایبند تفکر نیروی جوان خود هست و به جرات می توان گفت مربیان و دو داور جوان ما جزء بهترین ها هستند که در آینده قطعا نخبه محسوب می شوند.

وی از مسابقات در حال برگزاری لیگ در کشور خبر داد و گفت: نخستین دوره لیگ نوجوانان و نونهالان استان تهران به میزبانی شهرری آغاز و این بازی ها با شرکت 8 تیم از استان تهران و شهرستان های استان تهران برگزار شد و همچنان این مسابقات در سطح کشور ادامه دارد که در هفته نخست دو تیم از شهرری راهی این مسابقات بودند.

انتهای پیام/م/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha