قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۷۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری مسابقات ملی بتن دانشجویان کشور به میزبانی واحد کرج

رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از برگزاری هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن دانشجویان سراسر کشور در این واحد دانشگاهی خبر داد.

برگزاری مسابقات ملی بتن دانشجویان کشور به میزبانی واحد کرج

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، داد عباسی، رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج از برگزاری هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن دانشجویان سراسر کشور در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت: این مسابقات یک روزه با همکاری انجمن بتن کشور و به ریاست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج با حضور تیم های مختلف دانشجویی از دانشگاه های آزاد اسلامی و دولتی سراسر کشور برگزار خواهد شد.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج افزود: استان البرز و شهرستان کرج، ظرفیت قابل توجهی در مقوله بتن و شرکت ها و کارخانجات تولید بتن در کشور دارد که این امر لزوم آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان، استادان، صاحب نظران دانشگاهی و همچنین مهندسان، سازندگان و سایر دست اندرکاران صنعت ساختمان با علم روز کشور و جهان در خصوص بتن را می طلبد.

وی اذعان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج یکی از نام های مطرح و معتبر در زمینه بتن در میان دانشگاه های کشور است و سابقه درخشانی در دو مقوله حضور در مسابقات بتن دوره های مختلف و نیز برگزاری این مسابقات دارد و میزبانی مسابقات ملی بتن در سال 88 نیز به دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج داده شد که به نحوی بسیار شایسته برگزار شد.

رئیس دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج افزود: امسال نیز برای دومین بار، افتخار میزبانی هفدهمین دوره مسابقات ملی بتن در سال 98 نصیب این دانشگاه شده که امیدواریم با وجود استادان، دانشجویان و کارکنان توانمند و با بهره گیری از امکانات و تجارب ارزنده این دانشگاه، این مسابقات نیز در نهایت نظم و آرامش و در شأن یک رویداد علمی ملی برگزار شود.

عباسی با تأکید بر اینکه برگزاری این مسابقات زمینه تبادل علمی و عملی هر چه بیشتر را میان دانشگاهیان، صاحبان صنایع و مصرف کنندگان بتن در کشور فراهم می کند اظهار کرد: امید است با ارزیابی شایسته و حرفه ای آثار، داده ها و نتایج حاصل از برگزاری این رویداد یک روزه علمی، گام مهمی در توسعه کیفیت و تکنولوژی ساخت بتن و ساختمان در کشور برداشته شود.

انتهای پیام/د/1105/س/1

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha