قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

افتخار آفرینی تیم ریاضی دانشجویان دانشگاه شاهد در مسابقات کشوری

جامعه ایثار و شهادتتهران تیم ریاضی دانشجویان دانشگاه شاهد در مسابقات ریاضی دانشجویان کشور موفق به کسب رتبه ۸ تیمی در بین ۳۶ دانشگاه شرکت کننده، یک مدال برنز و یک دیپلم افتخار شد.

افتخار آفرینی تیم ریاضی دانشجویان دانشگاه شاهد در مسابقات کشوری

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به گزارش روز شنبه روابط عمومی دانشگاه شاهد، مسابقات ریاضی دانشجویی یکی از معتبرترین مسابقات ریاضی کشوری است که هر ساله با حضور نخبگان ریاضی سراسر کشور برگزار می شود.  امسال چهل و سومین دوره مسابقات بین ۳۶ تیم از دانشجویان ریاضی دانشگاه ­های سراسر کشور برگزار شد.  

تیم ریاضی دانشگاه شاهد متشکل از اعضای انجمن علمی دانشجویی ریاضی به سرپرستی خانم قهرمانی،  با حمایت ها و پشتیبانی معاونت پژوهش و فناوری و اداره امور پژوهش­ های دانشجویی دانشگاه موفق به کسب یک مدال  برنز توسط  علی زمانی و دیپلم افتخار عرفان حسینی دبیر انجمن علمی دانشجویی ریاضی دانشگاه در بین تیم های شرکت کننده گردید.

تیم پنج نفره دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف با کسب دو مدال طلا و سه مدال نقره موفق به کسب رتبه نخست چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران شدند.

تیم های دانشگاه تهران و صنعتی امیرکبیر به ترتیب رتبه های دوم و سوم چهل و سومین دوره مسابقات ریاضی دانشجویی ایران را کسب کردند. تیم های دانشگاه خوارزمی و دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی نیز عناوین چهارم و پنجم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.  

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha