قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۳۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ - تهران

پیروزی شاگردان کولاکوویچ در ست نخست مقابل قطر

تیم ملی والیبال ایران در دومین روز از رقابت های والیبال قهرمانی آسیا مقابل قطر قرار گرفت.

پیروزی شاگردان کولاکوویچ در ست نخست مقابل قطر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  بیستمین دوره مسابقات والیبال مردان قهرمانی آسیا روزهای ۲۲ تا ۳۰ شهریور با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و در پایان هشت تیم برتر جواز حضور در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو که دیماه سالجاری در چین برگزار می شود، را کسب خواهند کرد. 

تیم ملی والیبال ایران پس از شکست تیم سریلانکا، امروز شنبه در دومین گام این مسابقات از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن آزادی رو در روی قطر قرار گرفت. در این دیدار هم تماشاگران استقبال خوبی نداشتند.

ایگور کولاکوویچ در این دیدار بازی را با ترکیب میلاد عبادی پور، سعید معروف، پوریا فیاضی، مسعود غلامی، امیر غفور، علی شفیعی و محمدرضا حضرت پور آغاز کرد تا نشان دهد اهمیت این بازی برایش زیاد است و با تکیه به بازیکنان اصلی به برد نیاز دارد.

ست نخست؛ ۲۵ بر ۱۸ به سود ایران
امتیاز نخست در این ست برای ایران به دست آمد. ملی پوشان ایران شروع خوبی داشتند و موفق شدند با نتیجه ۵ بر ۳ از قطر پیش بیافتند اما رفته رفته قطری ها ابتدا  اختلاف را کم و سپس در امتیاز ۷ از ایران پیش افتادند اما خیلی طول نکشید تا شاگردان ایگور با کسب دو امتیاز متوالی نخستین تایم استراحت فنی را با نتیجه ۸ بر ۷ به سود خود به پایان رساندند.

در ادامه تیم ملی با کسب دو امتیاز متوالی دیگر با نتیجه ۱۰ بر ۷ همچنان پیش بود تا سرمربی کویت تقاضای تایم استراحت دهد. این توقف هم بی تاثیر بود و آبشارهای زیبای غفور ایران را به امتیاز ۱۲ و ایجاد اختلاف ۵ امتیازی رساند تا بار دیگر حریف تقاضای تایم استراحت دهد. سرویس های بدون نقص سعید معروف روند پیشتازی ایران را حفظ کرد تا ایران با نتیجه ۱۴ بر ۷ همچنان تیم برتر زمین باشد. دومین تایم استراحت فنی نیز با برتری ۱۶ بر ۱۰ ایران همراه شد. قطر در این ست حرفی برای گفتن نداشت تا ایران با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ ست اول را به سود خود خاتمه دهد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha