قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۵۰۱۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عنوان شد؛

آغازطرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حکومتی زنجان

زنجان- مدیر کل تعزیزات حکومتی استان زنجان گفت: با فرا رسیدن سال تحصیلی جدید طرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حکومتی استان زنجان در قالب گشت های مشترک اجرا می شود.

آغازطرح نظارت ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حکومتی زنجان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین،  مرتضی ممیزی   اظهار داشت: با فرا رسیدن فصل تحصیل علم و دانش و آغاز خریدهای دانش آموزان، طرح ویژه بازگشایی مدارس با محوریت تعزیرات حکومتی استان زنجان آغاز شد. 

وی اظهار کرد: طرح نظارت با همکاری سازمانهای مربوطه در قالب گشت های مشترک سیار با حضور رؤسای شعب تعزیرات حکومتی برای نظارت بر اصناف فعالیت خود را شروع  شده است.  

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه در این طرح نظارت بر عرضه کنندگان کیف و کفش، لوازم التحریر، لباس فروشی افزایش داشته  است، گفت: شهروندان زنجانی می توانند در صورت مشاهده تخلفات از جمله گرانفروشی، صادر نکردن صورتحساب با مراجعه به اداره کل تعزیرات حکومتی در شهرستان زنجان و همچنین ادارات تابعه در شهرستان ها نسبت به پیگیری شکایات خود اقدام کنند.

ممیزی با بیان اینکه طرح مذکور تا تاریخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ در استان زنجان اجرا و با متخلفین برخورد می شود، افزود: بیش از ۱۵ اکیپ، بازرسی و نظارت بر بازار و واحدهای صنفی لوازم التحریر را بر عهده دارند. 

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha