قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۹۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

امیر حیات مقدم: شهید شوشتری فرمانده ای مظلوم بود

امیر حیات مقدم از رزمندگان دوران جنگ گفت :فرمانده شهید نورعلی شوشتری از ارشدترین فرماندهان دوران جنگ بود و به راحتی میتوانست فرمانده نیرو شود چه از لحاظ ارشدیت و چه از لحاظ تجربه و تخصص برای این سمت شایسته...

امیر حیات مقدم: شهید شوشتری فرمانده ای مظلوم بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، احسن نیوز:امیر حیات مقدم از رزمندگان دوران جنگ گفت :فرمانده شهید نورعلی شوشتری از ارشدترین فرماندهان دوران جنگ بود و به راحتی میتوانست فرمانده نیرو شود چه از لحاظ ارشدیت و چه از لحاظ تجربه و تخصص برای این سمت شایسته بود.

شهید شوشتری یک فرمانده مظلوم بود و در دوران جنگ فرمانده قرارگاه بود و بعد از جنگ نیز مدتی فرمانده لشکر و جانشین فرمانده نیروی زمینی بود .باید به این نکته اشاره کنم که امثال شهید شوشتری افرادی انگشت شمار در سپاه بودند .

سردار شوشتری هر چه داشت برای این نظام و مملکت خرج کرد ولی برخی از افراد که کوچکترین خاصیتی برای این مملکت نداشتند به حقوق های نجومی و زندگی های اشرافی دست یافتند و روز به روز با خودخواهی های خود به دنبال مقام و ثروت اندوزی بودند.

شهید شوشتری از جمله افرادی بود که جایگزین ندارد و فرمانده ای توانمند و قدرتمند و قدر بود.روحش شاد و یادش گرامی باد.

لازم به ذکر است که حقوق نیروهای نظامی از سایر ارگانها پایین تر است و هم در ارتش و هم سپاه اکثر نیروها دریافتی فوق العاده پایین تری از سایر نهادهای دولتی دارند.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha