قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۹۸۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عدم اطمینان فدرر برای حضور در المپیک توکیو

تنیسور سوئیسی مطرح مردان جهان اعلام کرد هنوز برنامه اش برای حضور در المپیک 2020 توکیو مشخص نیست.

عدم اطمینان فدرر برای حضور در المپیک توکیو

راجر فدرر تنیسور مطرح مردان جهان در گفت وگویی در خصوص شانس حضور در بازی های المپیک 2020 توکیو صحبت هایی را مطرح کرد.

این تنیسور سوئیسی در این باره گفت: هنوز نمی دانم در المپیک توکیو حضور خواهم داشت یا خیر، چرا که یک سال به شروع این بازی ها زمان باقی مانده است. اگرچه زمان به نظر من، برای تیم من و خانواده ام شاید به کندی می گذرد اما باید ببینیم بهترین برنامه بعد از ویمبلدون سال بعد چیست.

وی افزود: منظور من این است که دقیقا الزامات این بازی ها را نمی دانم همان طور که فرمت دیویس کاپ تغییر کرد، نمی دانم الزامات المپیک چیست، آیا وایلدکارت دارد یا خیر؟ بنابراین چون نمی دانم در المپیک توکیو شرکت می کنم یا خیر، سخت است که درباره شانس حضور در المپیک صحبت کنم.

فدرر یادآور شد: نیازی به گفتن نیست؛ المپیک ها، بازی هایی که من در آنها بازی کردم همیشه برایم خاطره انگیز بوده اند به ویژه المپیکی که در آن پرچمدار بودم و المپیک سیدنی که همسرم را دیدم، المپیک هایی که مدال طلا و نقره گرفتم.

این تنیسور مطرح جهان درباره اینکه برنامه اش برای المپیک توکیو مشخص نیست، خاطرنشان کرد: نمی دانم واقعا در المپیک 2020 شرکت خواهم کرد یا نه چرا که این موضوع بستگی به خانواده ام، شرایط بدنی ام، برنامه مسابقات و همین طور آینده دارد. نمی دانم، اجازه دهید ببینیم چه اتفاقاتی می افتد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha