قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۹۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثبت نام 7600 لرستانی برای مراسم پیاده روی اربعین

مدیرکل دفتر حج و زیارت لرستان گفت: تا به امروز بیش از 7هزار و 600 نفر در لرستان جهت شرکت در مراسم پیاده روی اربعین حسینی اقدام به اسم نویسی کرده اند.

ثبت نام 7600 لرستانی برای مراسم پیاده روی اربعین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد خسروی امروز در خرم آباد، بیان کرد: از تاریخ یکم شهریور ماه اقدام به ثبت نام زائرین پیاده روی اربعین حسینی در استان کرده ایم و تا به امروز بیش از هفت هزار و 600 نفر  در لرستان اقدام به اسم نویسی کرده اند.

وی بابیان اینکه تمام مراحل اسم نویسی الکترونیکی بوده، افزود: افراد برای ثبت نام جهت حضور در راهپیمایی اربعین حسینی می توانند به سامانه سماح مراجعه کرده و پس از پرداخت 22 هزار تومان اقدام به اسم نویسی کنند همچنین مردم می توانند با مراجعه به 40 دفتر زیارتی استان با پرداخت 25 هزار تومان در مراسم اربعین حسینی حضور داشته باشند.

مدیرکل دفتر حج و زیارت لرستان اظهار کرد: برای شرکت در این مراسم افراد می توانند از امروز با در دست داشتن گذرنامه ای که حداقل سه ماه از تاریخ ابطال آن باقی مانده به مرزهای کشور جهت اعزام به کربلا مراجعه کنند.

خسروی با اشاره به اینکه تمام افرادی که اعزام می شوند کارت بیمه و خدمات درمانی دریافت خواهند نمود، تصریح کرد: از همین امروز موکب داران ایرانی و عراقی اقدام به برپایی موکب های خود جهت خدمت رسانی به زائران اباعبدالله حسین (ع) کرده اند اما اوج خدمت دهی آنان به زائران در تاریخ 17 تا 27 مهرماه خواهد بود.

 انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha