پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۹۶۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زوج آمریکایی فرزند آسیایی به دنیا آوردند!

یک زن و شوهر کاملا سفید پوست در ایالات متحده، پس از اینکه تحت درمان های یک کلینیک درمان ناباروری قرار گرفتند صاحب فرزندی شدند که آسیایی بود. این ماجرا منجر به اختلاف شدید و جدایی این زوج از یکدیگر شد.

زوج آمریکایی فرزند آسیایی به دنیا آوردند!

: کریستینا کوهدریچ و همسر سابقش درو واسیلوسکی هر دو به طور جداگانه در دادگستری نیوجرسی شکایت کرده و ادعا می کنند مبلغ ۵۰۰۰۰۰ دلار (۴۰۵، ۶۳۷ پوند) به موسسه درمان ناباروری و تولید مثل سنت بارناباس پرداخت کرده اند تا صاحب فرزندی شوند، اما نتیجه ان چیزی نبوده که فکرش را می کردند.

پس از اینکه این زوج در نوامبر ۲۰۱۲ اسپرم و تخمک خود را برای لقاح مصنوعی به این موسسه دادند در ژوئیه ۲۰۱۳ صاحب فرزند شدند، اما متوجه شدند که فرزندشان دارای ویژگی های آسیایی و همچنین اختلال خونی است که با میراث جنوب شرقی آسیا همخوانی دارد. سپس آزمایشات DNA نشان داد که واسیلوسکی پدر کودک نیست و از اسپرم او برای بارداری همسرش استفاده نشده است. این خبر او و زندگی مشترکشان را ویران کرد.

گاف عجیب کلینیک درمان ناباروری منجر به طلاق یک زن و شوهر شد / زوج آمریکایی فرزند آسیایی به دنیا آوردند!

ماه گذشته، قاضی دادگاه عالی، کیت لینوت در ایالت اسکس، حکمی را صادر کرد که خواستار آن شد که شرکت ناباروری IRMS اسامی مردان و زنانی را که همزمان با این زوج از خدمات کلینیک استفاده می کردند و افرادی که در آنجا کار می کردند ارائه کند تا مشخص شود ماجرا چگونه رخ داده است. آن ها همچنین خواسته اند که این کلینیک در مورد تمام زنانی که احتمالاً به اشتباه اسپرم واسیلوسکی را دریافت کرده اند تحقیق کند. به نوشته روزنامه دیلی میل، واسیلوسکی در اظهارات خود گفت: "من خیلی دوست دارم که بدانم آیا بچه ای دارم یا اصلا این ماجرا چگونه رخ داده است. "

این زوج به دنبال خسارت مادی نیز هستند و ادعا کرده اند این ماجرا منجر به طلاقشان شده است و دخترشان نیز سرنوشتی مبهم دارد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha