قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

استفاده از ظرفیت مبلغین در راستای برگزاری کنگره امام سجاد(ع)

معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان هرمزگان گفت: از ظرفیت تمام مبلغین استان هرمزگان برای برگزاری هر چه بهتر کنگره بین المللی امام سجاد(ع) استفاده می کنیم.

استفاده از ظرفیت مبلغین در راستای برگزاری کنگره امام سجاد(ع)

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین فرید مهدیان راد معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان هرمزگان، در بندرعباس اظهار داشت: کنگره بین المللی امام سجاد علیه السلام که به پرچم داری استان هرمزگان و شهر بندرعباس راه افتاده است، امسال نهمین سال برگزاری را به خود می بیند که لازم است تمام دستگاه ها، برای هرچه بهتر برگزار شدن آن تلاش کنند.

وی ادامه داد: آیت الله اعرافی مدیرکل حوزه های علمیه کشور، نظر بسیار خوبی بر روی کنگره بین المللی امام سجاد علیه السلام دارند و به صورت ویژه تاکید کرده اند که حوزه علمیه در برگزاری این کنگره همکاری و نقش آفرینی کنند.

مهدیان تاکید کرد: کنگره امام سجاد علیه السلام فقط محدود به آن همایش که در روز شهادت امام سجاد علیه السلام برگزار می شود نیست بلکه قبل و بعد آن برنامه های بسیاری اجرا می شود که از طرفی حسن ختام برنامه های سال گذشته و نقطه شروع برنامه ها برای سال آینده از روز برگزاری کنگره است.

معاون تبلیغ حوزه علمیه  استان هرمزگان بیان کرد: حوزه علمیه استان هرمزگان از ظرفیت خود بالاخص ظرفیت مبلغین طرح هجرت در راستای هر چه بهتر برگزار شدن کنگره بین المللی امام سجاد علیه السلام استفاده می کند.

مهدیان ابراز داشت : به تمام مبلغین طرح هجرت ابلاغ شده است که در منطقه تبلیغی خود برنامه های متنوعی را در راستای شناساندن امام سجاد(ع) برگزار کنند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری نشست، همایش و بزرگداشت مقام شامخ امام سجاد علیه السلام، برگزاری مراسم خطبه خوانی آن حضرت، صحیفه خوانی در مساجد و تهیه صحیفه سجادیه، قرائت صلوات خاصه امام سجاد(ع)، برگزاری کارگاه آموزشی باموضوع ادعیه صحیفه سجادیه ویژه جوانان و نوجوانان، تشویق نوجوانان به حفظ ادعیه کوتاه و موضوعی و تجلیل از خادمین صحیفه سجادیه و آموزه های امام سجاد علیه السلام از جمله برنامه های ابلاغی به مبلغین است.

انتهای پیام/۸۸۰۵۲

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha