قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری جشنواره «ورزش، نشاط، معنویت» در سمنان

رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از برگزاری نخستین جشنواره «ورزش، نشاط، معنویت» در شهر سمنان با استقبال بیش از 500 ورزشکار خبر داد.

برگزاری جشنواره «ورزش، نشاط، معنویت» در سمنان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امین قنبری در سمنان اظهار کرد: نخستین جشنواره «ورزش، نشاط، معنویت» در 10 رشته ویژه پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات و در دو بخش آقایان و بانوان از روز شنبه، 23 شهریور 1398 شروع خواهد شد و تا روز جمعه، 29 شهریور 1398 به پایان خواهد رسید.

وی افزود: آقایان در رشته های فوتبال گل کوچک، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، هفت سنگ، طناب کشی و خواهران در رشته های پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، لی لی، طناب زنی و دارت به رقابت خواهند پرداخت.

قنبری به استقبال پرشور ورزشکاران از این جشنواره اشاره کرد و گفت: در راستای طرح تاستان با ورزش در تابستان امسال ثبت نام این جشنواره را در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات سطح شهر سمنان با کمک تربیت بدنی سپاه ناحیه سمنان شروع کردیم که با استقبال بیش از 500 بسیجی ورزشکار سمنانی همراه بود و امیدواریم که مسابقات پرشور با رقابتی مهیج را شاهد باشیم.

رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان سمنان بیان کرد: این جشنواره با مشارکت تربیت بدنی سپاه ناحیه سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیأت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و هیئت بازی های بومی محلی شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/2249/م/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha