قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

غرق شدن 3 ایذه ای در آب کارون

بخشدار سوسن گفت: 3 جوان ایذه ای که در رود کارون در بخش سوسن شهرستان ایذه در حال شنا بودند که در آب غرق شدند که در پی انجام عملیات امدادی 2 نفر از آن ها به زندگی بازگشتند و یک نفر جان داد.

غرق شدن 3 ایذه ای در آب کارون

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد سعید الماسی ظهر امروز در ایذه اظهار کرد: پیش از ظهر امروز 3 جوان که برای آب تنی به به رود کارون در بخش سوسن رفته بودند در آب غرق شدند و با تلاش های صورت گرفته پس از وقوع حادثه از آب خارج شدند.

وی افزود: با تلاش های نیروهای امدادی حاضر در محل، کار احیای آنها صورت گرفت که با تلاش های صورت گرفته کار احیای 2 نفر از آنها در محل با موفقیت انجام شد ولی تلاش ها برای بازگشت به زندگی نفر سوم بی نتیجه ماند و این جوان پس از انتقال به درمانگاه بخش سوسن با تلاش های پزشکان پس از چند دقیقه به زندگی بازگشت اما باز هم علائم حیاتی را از دست داد و متأسفانه جان داد.

بخشدار سوسن با بیان اینکه متاسفانه عدم توجه به علائم و اخطارهای موجود در محل در مورد خطرناک بودن شنا در برخی از مناطق دشت سوسن باز هم شاهد وقوع حوادث در پی این بی توجهی هستیم ادامه داد: روز گذشته نیز در محل حادثه امروز یک جوان 29 ساله به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا در آب غرق شد و جان خود را از دست داد.

الماسی بیان کرد: با توجه به قرار داشتن بخش سوسن در پایین دست سد کارون 3 و بالا آمدن آب در زمان های مختلف در پی باز شدن دریچه های سد و همچنین متفاوت بودن عمق و کف رود کارون در نواحی مختلف این بخش، همواره شاهد وقوع حوادث ناگواری برای افرادی که برای شنا به این محل سفر می کنند هستیم و انتظار می رود تمام افرادی که قصد سفر به سوسن و تفریح در کنار رود کارون را دارند از نزدیک شدن و شنا در آن جدا پرهیز کنند.

وی در پایان عنوان کرد: این 3 نفر توسط نیروهای اورژانس جهت ادامه روند درمانی و رسیدگی بیشتر به بیمارستان شهدای ایذه منتقل شدند.

انتهای پیام/72026/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha