قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱.۷ میلیارد ریال ارز قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی کشف شد

ارومیه - سرپرست فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی از کشف ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال توسط مرزبانان هنگ ماکو خبر داد.

۱.۷ میلیارد ریال ارز قاچاق در مرزهای آذربایجان غربی کشف شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از مرزبانی آذربایجان غربی، فردین پیری در این زمینه اظهارداشت: در راستای مبارزه جدی با قاچاق کالا و ارز از مرزهای زمینی کشورمان، مرزبانان مستقر در پست کنترل و مراقبت مرزی گمرک بازرگان در چندین  مرحله موفق به کشف مقادیر زیادی ارز قاچاق شدند.

وی افزود: در این عملیات ها مرزبانان مستقر در پست و کنترل با بازرسی مسافران، براساس موازین شرعی و حقوق شهروندی توانستند مبلغ ۴۱ هزار و ۴۰۰ دلار ارز قاچاق کشف کنند، که در این رابطه ۶ نفر متهم دستگیر و یک دستگاه خورو توقیف شده است.

سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی ارزهای مکشوفه را یک میلیارد و ۷۳۸ میلیون ریال برآورد کرده اند خاطرنشان کرد: متهمان به همراه ارز مکشوفه پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

پیری همچنین اظهارداشت: در راستای طرح پاکسازی نوار مرز و جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق، مرزبانان پر تلاش استان طی یک سری عملیات های موفق مقادیر زیادی سیگار را  کشف و ضبط کردند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha