پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۴۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

عنوان شد:

کادرفنی امید باید تقویت شود/ روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند

کارشناس فوتبال ایران درباره عملکرد تیم امید گفت: این تیم روند قبلی را دوباره در پیش گرفته که نتیجه اش چیزی جز شکست نبوده است.

کادرفنی امید باید تقویت شود/ روند شکست های قبلی را درپیش گرفته اند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، عباس چمنیان ، درباره باخت های تیم فوتبال امید ایران در بازی های تدارکاتی مقابل ازبکستان گفت: این تیم همان رویه سابق را پیش می رود که نتیجه اش هم مشخص است؛ تیمی که بیش از چهل سال است حسرت حضور در المپیک را دارد. به نظرم اردوهای تیم ملی منسجم نیست و در این ارتباط یک از هم گسیختگی وجود دارد.

چمنیان که سال ها سابقه هدایت تیم های پایه فوتبال ایران را عهده دار بود درباره برنامه ریزی صورت گرفته در راستای نتیجه گیری تیم امید اظهار داشت: تیم امید به هیچ وجه قابلیت لازم را ندارد. این تیم شرایط یک اتحاد لازم را ندارد. با وجود اینکه فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک حمایت خوبی داشته اند اما روند خوبی برای تیم امید در نظر گرفته نشده است که باید به نحوه برگزاری اردوهای تیم و چگونگی ایجاد هماهنگی و همدلی بین بازیکنان بیشتر توجه کرد.

چمنیان درباره روند فعلی تیم امید تصریح کرد: به هر حال این تیم با هماهنگی مسئولان فدراسیون فوتبال و نظارت آنها در اختیار حمید استیلی قرار گرفته که تجارب فنی و مدیریت زیادی دارد. باید از ظرفیت های او استفاده کاربردی لازم شود. کار کردن در تیم امید بسیار متفاوت تر از هر رده سنی است. بازیکن باید مدام زیر نظر باشد تا با اردوهای منسجم و منظم در یک ساختار متحد و مشخص قرار بگیرد.

وی درباره رقبای ایران در قاره آسیا افزود: تیم ها با آمادگی کامل می آیند و شما می بینید مدعیان فوتبال در رده های پایه بسیار بیشتر از قبل شده است. ستاره های تیم امید زیاد هستند اما باید در قالب یک تیم موفق شوند.

چمنیان درباره حضور امید نمازی به عنوان دستیار فرهاد مجیدی در کادر فنی تیم امید خاطرنشان کرد: نمازی تجارب خوبی برای تزریق به تیم دارد اما به نظرم این کادر هنوز هم خیلی خلوت است و باید تقویت شود. تیمی که می خواهد به المپیک برود باید کادر فنی قدرتمندی داشته باشد. با وجود آقای نمازی در کنار فرهاد مجیدی باید باز هم آنالیزورهای خوبی در اختیار تیم امید قرار بگیرد. آنها باید جزئیات بازیکنان خودی و حریف را به سرمربی بدهند تا شناخت لازم کسب شود.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha