قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۴۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حوادث آتش سوزی دهه اول محرم در تهران مصدوم نداشت

استان ها تهرانتهران سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت که حوادث آتش سوزی در تکایا و هیات های مذهبی پایتخت مصدوم و تلفات جانی نداشته است.

حوادث آتش سوزی دهه اول محرم در تهران مصدوم نداشت

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید جلال ملکی روز جمعه اعلام کرد که در چند حادثه آتش سوزی که در تکایا و هیات های مذهبی شهر تهران در دهه اول محرم روی داد، خود شهروندان با خاموش کننده های دستی اقدام به اطفای حریق کردند.

وی تصریح کرد: سازمان آتش نشانی همچون سال های گذشته از چند ماه قبل از ماه محرم نسبت به تجهیز وسایل آتش نشانی به ویژه خاموش کننده های دستی در هیات های مذهبی و تکایا اقدام کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز درباره حوادث آتش سوزی در مساجد شهر تهران نیز اظهارداشت: در دهه اول محرم تنها کتابخانه مسجدی در محله فلاح طعمه حریق شد که آتش نشانان نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند.

وی از همکاری خوب شهروندان و مسئولان هیات های مذهبی با آتش نشانان تشکر کرد و اظهارداشت: آموزش و همچنین در اختیار داشتن تجهیزات لازم و به ویژه خاموش کننده های دستی موجب شد که خود افراد در کمترین زمان ممکن این حریق ها را خاموش کنند.

به گفته ملکی، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در دهه اول محرم به ویژه روزهای تاسوعا و عاشورا ۲۶۰ آتش نشان در ۸۹ نقطه شلوغ و پرتردد شهر تهران مستقر بودند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان به همراه ۷۲ دستگاه خودرو سبک و سنگین و ۱۷ دستگاه موتورسیکلت در نقاط مختلف شهر تهران بودند.

تهرام/۷۲۴۳/۶۰۰۳

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha