قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۸۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هواشناسی: بارش باران در ۵ استان از امروز آغاز می شود

کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد، از امروز در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، اردبیل و شمال آذربایجان های غربی و شرقی، بارش باران خواهیم داشت.

هواشناسی: بارش باران در ۵ استان از امروز آغاز می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، کارشناس سازمان هواشناسی اعلام کرد، از امروز در استان های ساحلی دریای خزر، خراسان شمالی، اردبیل و شمال آذربایجان های غربی و شرقی، بارش باران خواهیم داشت.

کبری رفیعی روز جمعه افزود: شدت بارش ها امروز مربوط به استان های گیلان، شرق مازندران و استان های گلستان می شود و فردا ادامه بارش ها را در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی خواهیم داشت که بارش ها به شکل خفیف خواهد بود.

رفیعی ادامه داد: در ارتفاعات هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان نیز احتمال رگبار پراکنده در ساعات بعداظهر وجود دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: روز یکشنبه مناطق شمالی آذربایجان های شرقی و غربی و استان اردبیل بارش خواهند داشت و روز دوشنبه بارش ها در سواحل غربی دریای خزر و شمال آذربایجان خواهد بود.

وی گفت: آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری خواهد بود، گاهی وزش باد را خواهیم داشت و اوایل شب سرعت وزش باد افزایش خواهد یافت.

رفیعی اضافه کرد: انتظار داریم حداکثر دما امروز در تهران به ۲۸ درجه بالای صفر برسد و حداقل دما نیز فردا صبح ۱۷ درجه بالای صفر پیش بینی شده است.

کارشناس هواشناسی ادامه داد: خنک ترین مرکز استان نیز امروز شهرکرد با دمای حداقل سه درجه بالای صفر و بعد از شهرکرد همدان، رکورددار دمای حداقل ۸ درجه بالای صفر، اردبیل و زنجان ۹ درجه بالای صفر و قزوین و کرج و بجنورد نیز به ترتیب دمای ۱۰ و ۱۱ درجه بالای صفر را تجربه کردند.

وی گفت:گرم ترین مرکز استان نیز دیروز اهواز با دمای حداکثر ۴۲ درجه بالای صفر بوده است، بعد از اهواز بوشهر و بندرعباس با ۳۶ درجه و شیراز ۳۵ درجه و کرمان هم دمای ۳۵ درجه بالای صفر را داشته است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha