قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۷۶۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده انتظامی اهواز خبر داد:

اجرای طرح پاکسازی و دستگیری ۴۴ سارق حرفه ای در اهواز

اهواز - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری ۴۴ سارق حرفه ای و سابقه دار با ۸۵ فقره انواع سرقت ظرف سه روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

اجرای طرح پاکسازی و دستگیری ۴۴ سارق حرفه ای در اهواز

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سرهنگ محسن دالوند اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه ای و سابقه دار همچنین فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح های غیرمجاز به مدت ۳ روز در شهرستان اهواز به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: مأموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی ۴۴ سارق حرفه ای و سابقه دار  سه خرده فروش مواد مخدر و دو عامل تیراندازی را شناسایی و پس از هماهنگی مرجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگی در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی اهواز بیان کرد: مأموران انتظامی در راستای اجرای این طرح مقدار ۱۸۰ هزار لیتر سوخت قاچاق و ۷۰ گرم انواع مواد مخدر کشف کردند.

سرهنگ دالوند یادآور شد: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۸۵ فقره انواع سرقت در سطح شهرستان اهواز اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز با بیان اینکه در این راستا ۱۸ موتورسیکلت، ۳۲ خودروی متخلف و ۱۲ معتاد متجاهر نیز دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شد، عنوان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می کند و اجازه جولان به آنها نمی دهد.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha