قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۷۶۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

انهدام باند سارقان 41 منزل در شاهین شهر

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای یک باند 3 نفره سارقان منزل و کشف 25 میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان شاهین شهر خبر داد.

انهدام باند سارقان 41 منزل در شاهین شهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت منزل در شهرستان شاهین شهر کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی به صورت ویژه وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: کارآگاهان متخصص پلیس آگاهی پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی و خاص موفق شدند 3 سارق را که غیر بومی بودند شناسایی و پس از هماهنگی های لازم دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازجویی های تخصصی به عمل آمده مشخص شد این سارقان 25 میلیارد ریال اموال از 41 منزل در شاهین شهر سرقت کرده اند.

معصوم بیگی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: این سارقان منازل خالی از سکنه را شناسایی و پس از اطمینان از خالی بودن منزل با تخریب درب های ورودی وارد منزل می شدند و اموال با ارزش مانند طلا، لپ تاپ، فرش های گران قیمت و وجوه نقد را سرقت می کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، بازگرداندن اموال مسروقه به مالکان را نیز در اولویت کاری پلیس دانست و به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان اموال با ارزش را در منزل نگهداری نکنید و به صندوق امانات بانک ها بسپارید، گاو صندوق را در دیوار تعبیه کنید بطوری که حمل آن غیر ممکن باشد و منازل خود را به سیستم های مدرن پیشگیری از سرقت مجهز کنید.#

انتهای پیام/63064/م/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha