قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۷۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

۱۹۵ نفر طرح شفافیت آراء را امضاء کردند و بعد ۵۰ نفر رأی دادند!

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه 195 نفر از نمایندگان طرح شفافیت آراء را امضاء کردند و فقط 50 نفر به آن رأی دادند، گفت: بعید می دانم در این مجلس طرح هایی مثل طرح شفافیت آراء نمایندگان با قید 2 فوریت رأی بیاورد.

۱۹۵ نفر طرح شفافیت آراء را امضاء کردند و بعد ۵۰ نفر رأی دادند!

: محمد مهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی، با اعلام حمایت از بحث شفافیت آرای نمایندگان مجلس، اظهار داشت: تعداد 195 نفر از نمایندگان طرح شفافیت آراء را امضاء کردند و بعد 50 نفر رأی دادند! با همین رأی گیری معلوم شد که مجلس مشکل دارد و همین موضوع می فهماند که باید رأی ها شفاف باشد.

وی با تأکید بر اینکه شفافیت را قبول دارم اما شفافیت باید در همه عرصه های سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور نهادینه شود، اظهار داشت: بسیاری از مشکلاتی که در کشور ایجاد می شود به دلیل عدم شفافیت ها است.

زاهدی گفت: مجلس برخواسته از اراده ملت است. شفافیت باید در مجلس بیشتر از جاهای دیگر خودش را نشان دهد.

نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بعید می دانم در این مجلس طرح هایی مثل طرح شفافیت آراء نمایندگان با قید 2 فوریت رأی بیاورد، اظهار داشت: نمایندگان باید برای رأی دهی به این طرح، شفاف و آشکار عمل کنند در غیر اینصورت اگر رأی گیری مخفی یا الکترونیکی باشد جواب نمی گیریم.

وی افزود: قبلاً هم در صحن مجلس امضاء جمع کردیم و گفتیم که رأی گیری ها را با نشست و برخواست ها شفاف کنیم اما همین نظر ما هم رأی نیاورد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: اگر اراده ای برای شفافیت آراء باشد باید به صورت شفاف و به صورت قیام و قعود رأی گیری شود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha