قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۷۱۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کاراته به بازی های آسیایی 2022 اضافه شد

در حالی که شورای المپیک آسیا اوایل سال جاری اعلام کرده بود کاراته در بازی های آسیایی 2022 حضور ندارد، اما امروز مسئولان آسیایی اعلام کردند این رشته به بازی های هانگژو اضافه شده است.

کاراته به بازی های آسیایی 2022 اضافه شد

شورای المپیک آسیا (OCA) کاراته، ورزش های صعودی، بیس بال – سافتبال را به بازی های آسیایی 2022 هانگژو اضافه کرد این در حالی است که شورای المپیک آسیا فروردین امسال خبر حذف کاراته را از بازی های آسیایی اعلام کرده بود.

نمایندگان رسمی OCA اعلام کردند این رشته ها بعد از نشست کمیته هماهنگی که به مدت 2 روز در هانگژو چین برگزار شد، اضافه شده است. شورای المپیک آسیا اعلام کرد رشته های ورزشی و ماده های شرکت کننده در بازی های آسیایی 2022 هنوز نهایی نشده است. این بازی ها در 51 ورزشگاه برگزار خواهد شد.

شورای المپیک آسیا پیش بینی کرده بازی های 2022 یکی از بهترین بازی های آسیایی خواهد بود.

راجا راندهیر رئیس کمیته ارزیابی شورای المپیک آسیا در این باره گفت: ما در این دو روز بازدید بسیار مفیدی داشتیم. ما سه سال دیگر زمان داریم و احساس می کنیم که آسیا به عنوان قاره رهبر سازماندهی ورزش در سراسر جهان است. شکی نیست که دنیا به آسیا نگاه می کند.

حسین المسلم مدیر کل شورای المپیک آسیا نیز اظهار داشت: هیچ شکی نداریم هانگژو بهترین میزبانی را در بازی های آسیایی خواهد داشت. قطعا بالاترین سطح استاندارد و بالاترین سطح امادگی را در هانگژو خواهیم دید.

نشست بعدی کمیته ارزیابی شورای المپیک آسیا مارس 2020 برگزار می شود. بازی های 2022 هانگژو روزهای 10 تا 25 سپتامبر برگزار می شود.

شورای المپیک آسیا اوایل امسال خبر از حذف کاراته از بازی های آسیایی داده بود.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha