قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خلاقیت، ابتکار و ابداع در امور فرهنگی از ابزارهای پیشرفت در این عرصه است

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: کارگزاران فرهنگی باید با درک روشن از اقتضائات جامعه٬ با به کارگیری فن آوری های نوین و به کاربستن خلاقیت، ابتکار و ابداع روش های نوین در مسیر ترویج و توسعه مباحث فرهنگی گام بردارند.

خلاقیت، ابتکار و ابداع در امور فرهنگی از ابزارهای پیشرفت در این عرصه است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از اردبیل٬ ناصر عتباتی صبح امروز در جلسه برنامه ریزی شوراهای فرهنگی، اقامه نماز، امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد:  ویژگی های متفاوت افراد، سلیقه ها و روحیات متفاوت آنان ایجاب می کند تا کارگزاران فرهنگی با درک و فهم روشن از اقتضائات جامعه٬ با به کارگیری فن آوری های نوین و به کاربستن خلاقیت، ابتکار و ابداع روش های نوین در مسیر ترویج و توسعه مباحث فرهنگی گام بردارند.

وی افزود: هر قدر در مباحث فرهنگی بتوانیم به صورت فعال و کاربردی عمل نماییم به همان میزان در رسیدن به نتایج و دست یابی به هدف گذاری ها موفق خواهیم شد.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: امروزه ضرورت تقویت و توسعه مباحث فرهنگی در دستگاه قضایی به عنوان یکی از مجموعه هایی که بیش ترین آمار مراجعین را دارد در حوزه های مختلف چه در خصوص مراجعین و چه در بین کارکنان تشکیلات قضایی بیش از پیش مهم و حیاتی است.

وی ادامه داد: ورود جدی، عمیق و تاثیرگذار به مباحث فرهنگی در راستای ترویج ارزش های اخلاقی و اسلامی٬ احترام به ارباب رجوع و تسهیل در امور جاری از برنامه هایی است که باید در اولویت های کاری معاونت فرهنگی باشد.

عتباتی تصریح کرد: فعالیت در این عرصه شامل دو بخش انجام امورات ابلاغی و انعکاس آن به مرکز و نیز انجام امور ابداعی و اجرایی در مرکز استان است و در انجام امور استانی باید همکاری، تعامل و همکاری نزدیکی با نهادها و دستگاه های فرهنگی در استان وجود داشته باشد و از ظرفیت این نهادها در اجرای برنامه های فرهنگی به نحو مطلوب استفاده شود.

وی گفت: برگزاری برنامه های آموزش تخصصی فرهنگی برای کارکنان و مراجعین، ایده پردازی٬ هدف گذاری و نهادینه کردن مباحث فرهنگی از دیگر کارهایی است که باید انجام گیرد.

گفتنی است؛ در این جلسه سرپرست معاونت فرهنگی دادگستری گزارشی از اقدامات و عملکرد برنامه های این معاونت ارایه نمود.

انتهای پیام/3463/666

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha