قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۷۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

طرحی ابتکاری در محرم 1441 یزد؛ با «یک نذری، یک کتاب» بگیرید

در راستای اجرای طرح های کتاب خوانی ابرکوه، طرح ابتکاری «نذر دانایی» در ابرکوه و به صورت نمادین در محله نبادان اجرا شد.

طرحی ابتکاری در محرم 1441 یزد؛ با «یک نذری، یک کتاب» بگیرید

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمیدرضا بصیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه در ابرکوه، اظهار کرد: هم زمان با ایام سوگواری سالار شهیدان و شهدای کربلا، طرح نذر دانایی با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی با همکاری هیئت عزاداران محله نبادان، اجرا شد.

بصیری ضمن اشاره به فعالیت های گسترده در راستای نامزدی ابرکوه برای پایتخت کتاب ایران، تصریح کرد: طرح نذر دانایی به این شکل بود که 8 کتاب با مفاهیم عاشورایی، ایثار و شهادت و زندگی نامه شهدای مدافع حرم به صورت خلاصه و کوتاه معرفی و توضیحات آن بر روی یک برگ کاغذ به غذاهای نذری ضمیمه می شد.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح بیش از 10 هزار برگه معرفی کتاب بین عزاداران توزیع شد که این اقدام می تواند اهمیت بحث مطالعه را نشان دهد. ضمن اینکه معرفی کتاب و بیان خلاصه ای از آن به این شیوه، می تواند مخاطب را برای خواندن کتاب تشویق کند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه، ادامه داد: «کشتی پهلو گرفته» از سیدمهدی شجاعی، «یادت باشد»، «قصه دلبری»، «هفت شهر عشق»، «چوپان معاصر» و «غروب بود و تو بودی»، از جمله کتاب هایی بود که در طرح نذر دانایی معرفی شد.

انتهای پیام/90027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha