قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بازدید از ۱۰۵ خانوادهٔ مددجو در طرح مفتاح الجنه/ کمک ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومانی یک خیر به مددجویان

رئیس کمیته امداد قزوین گفت: در قالب طرح مفتاح الجنه، ضمن بازدید از ۱۰۵ خانوادهٔ مددجو در شهر قزوین خدمات متنوعی به آن ها ارائه شد.

بازدید از ۱۰۵ خانوادهٔ مددجو در طرح مفتاح الجنه/ کمک ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومانی یک خیر به مددجویان

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قزوین، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد؛ علی اصغر کشاورز حسین آبادی بیان کرد: خدمت به نیازمندان محوری ترین و اساسی ترین اقدام در کمیته امداد است.
وی ادامه داد: وظیفهٔ کمیته امداد این است که پس از شناخت نیازمندان واقعی، شرایط را برای دسترسی بهتر نیکوکاران به فضای انفاق و نیکوکاری فراهم کند و در واقع باید گفت که این نهاد وظیفه دارد واسطه اغنیاء و فقرا باشد.
رئیس کمیتهٔ امداد قزوین اضافه کرد: توصیه ما بر این است که کمک های مردمی را به سمت اقدامات پایدارتر و موثرتر در زندگی مددجویان هدایت کنیم.
وی افزود: در این میان طرح های مختلف برای ارتقای خدمت به نیازمندان فراهم شده است که یکی از این طرح ها، مفتاح الجنه است.
کشاورز حسین آبادی تصریح کرد: در طرح مفتاح الجنه نیکوکاران بیش از پیش با مشکلات مددجویان آشنا می شوند و در مواردی که توانایی داشته باشند، کمک های لازم برای آن ها متناسب با توانایی و شرایط نیکوکار حاضر ارائه می شود.
وی خاطرنشان کرد: به عنوان مثال طی پیگیری های صورت گرفته و اجرای برنامهٔ بازدید مفتاح الجنه از ۱۰۵ خانواده نیازمند که ۶۸ خانواده آن ها سادات بودند؛ نیکوکار حاضر، ۱۰۵ میلیون تومان به این خانواده ها مساعدت کرد.
رئیس کمیته امداد قزوین تصریح کرد: همچنین از سوی این نیکوکار ویزیت رایگان ۳۰ بیمار نزد پزشکان و تأمین روزانه ۱۰ پرس غذا برای نیازمندان مساعدت شد.
وی خاطرنشان کرد: علیرغم انیکه با کمک های مالی شهروندان امکان تهیه نیازهای مددجویان متناسب با نیاز مددجویان فراهم می شود ولی کمیته امام (ره) از کمک های غیرنقدی نیز استقبال می کند.
وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می توانند کمک های خود را به دفاتر کمیته امداد و یا مراکز نیکوکاری اهداء کنند تا براساس نیّت آنها هزینه شود.
انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha