قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

70 واحد تولیدی غیرفعال در همدان بررسی می شود

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: تاکنون بیش از 70 واحد تولیدی غیرفعال در همدان بازدید و اقداماتی در راستای رفع موانع تولید صورت گرفته است.

70 واحد تولیدی غیرفعال در همدان بررسی می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید بهزادی شریف امروز در همدان با بیان اینکه با محوریت معاون اقتصادی استانداری همدان واحدهای راکد و غیرفعال تمام شهرستان های استان همدان بازدید شده است اظهار کرد: قبل از بازدید مشکلات واحدهای تولیدی غیرفعال احصاء می شود و مدیران مرتبط برای این حل مشکلات در محل واحد حضور می یابند.

وی با اشاره به اینکه جلسات متعددی برای بررسی مشکلات واحدهای غیر فعال برگزار می شود افزود: مصوبات رفع موانع این واحدها در ستاد تسهیل مطرح و ابلاغ می شود.

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه چند هفته بعد از ابلاغ جلساتی در راستای پیگیری مصوبات برگزار می شود تصریح کرد: تاکنون برای چهار شهرستان جلسات پیگیری تشکیل شده است.

وی با اشاره به اینکه برنامه های بازدید از واحدهای غیرفعال به صورت ثابت دوشنبه هر هفته انجام می شود  تأکید کرد: چندین واحد تولیدی راکد بعد از بررسی مشکلات احیا و تعدادی از واحدها که قابلیت احیا نداشتند به سرمایه گذار جدید واگذار شدند.

بهزادی شریف با بیان اینکه برخی از واحدها با کمبود نقدینگی مواجهند و  برخی دیگر مشکلات داخلی بین سرمایه گذاران دارند ادامه داد: واحدهایی که مشکلاتی در ادارات و یا بانک های عامل دارند در مسیر پیگیری قرار می گیرند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از 70 واحد غیرفعال بازدید شده است اظهار کرد: جلسه  بررسی مشکلات کارخانه کیوان نیز تشکیل و امروز کارخانه با دوخط تولیدی در حال فعالیت است.

 معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان بیان کرد: مصوباتی برای حل مشکلات کارخانه کیوان و برگشتن کارگران اخراجی  به کار صادر و به وزارت صمت ارسال شده است.

انتهای پیام/89033/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha