قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۳۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تامین امنیت شهر با عمل آتش به اختیار شهید یزدی

زمانی که امنیت شهر به دلیل سرقت خدشه دار شده بود، شهید علی محمد پورنجفی هسته مقاومت تشکیل داد و به همراه ژاندارمری سابق به گشت زنی می پرداخت و دوستان خود را نیز به این کار تشویق می کرد.

تامین امنیت شهر با عمل آتش به اختیار شهید یزدی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ابرکوه، شهید سید علی محمد پورنجفی که از سلاله ی پاک رسول خدا (ص) بود مانند دیگر جوانان ابرکوه دوران تحصیلات ابتدایی و دبیرستان را در زادگاهش سپری کرد.

 شهید در درس خواندن و انجام تکالیف جدیت و تلاش فراوان داشت و بر طبق آیات قرآنی و احادیث اهل بیت (ع) احترام فراوانی برای والدین خود قائل می شد.

 با شروع طوفان انقلاب اسلامی به رهبری یگانه فرزانه روزگار، وارد عرصه ی پیکار شد تا دین خود را نسبت به اسلام به ادا کند. شهید پورنجفی دارای کمالات بسیاری بود که کمتر می توان در دیگران سراغ داشت.

اخلاصی که در چهره علی محمد موج می زد در گفتار، کردار و ضمیر او نیز به خوبی نمایان بود. از دیگر خصوصیات این مرد الهی التزام عملی به احکام دین خدا بود. او دارای گفتار منظم و منطقی بود همچنان که احساس مسئولیت و تعهد در وی موج می زد.

وی اهل مطالعه و مبارزه و ورزش بود. بحث وجدل او با مفسدان اجتماعی و هواداران گروه های ضدانقلاب را هرگز نمی توان فراموش کرد.

زمانی که امنیت شهر به دلیل سرقت خدشه دار شده بود، علی محمد هسته مقاومت تشکیل داد و به همراه ژاندارمری سابق به گشت زنی می پرداخت و دوستان خود را نیز به این کار تشویق می کرد.

او آنچه مورد نیاز فقرا بود را جمع آوری و شب ها بین آن ها توزیع می کرد.

در وضعیت بحرانی سازندگی در روستاها در جهاد سازندگی خدمت می کرد. ضمن اینکه از دیگر فعالیت های اجتماعی غافل نمی شد و در وقت مقتضی امربه معروف و نهی از منکر می کرد. او همگان را به صبر و بردباری در مقابل سختی های دنیا توصیه می کرد و خود نیز اهل مقاومت بود.

شهید پور نجفی هرگز همراهان و دوستان خود را از توصیه های فکری و اعتقادی بی بهره نمی گذاشت.

شهید برای ادای خدمت سربازی که آن را نیز عین عبادت می دانست و همچنین برای دفاع از کیان اسلام رهسپار جبهه شد و در مصاف با اهریمنان بعثی به خیل شهدا پیوست.

 

انتهای پیام/90027

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha