قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۴۴۶۱۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اجرای طرح «احسان حسینی» در همدان از عاشورا تا اربعین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی در استان همدان گفت: طرح «احسان حسینی» به منظور جمع آوری نذورات مردمی و توزیع بین نیازمندان از ابتدای محرم تا پایان ماه صفر اجرا می شود.

اجرای طرح «احسان حسینی» در همدان از عاشورا تا اربعین

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پیمان ترکمانه از اجرای اجرای طرح «احسان حسینی» از عاشورا تا اربعین در همدان خبر داد و اظهار کرد: کمیته امداد استان هم زمان با ماه های محرم و صفر آمادگی دارد تا در قالب اجرای طرح «احسان حسینی» نذورات مردمی را جمع آوری و بین نیازمندان توزیع کند.

وی گفت: عزاداران حسینی، هیأت های مذهبی و عموم مردم نیکوکار می توانند در قالب اجرای این طرح در توزیع نذورات خود سهمی را برای نیازمندان و مددجویان کمیته امداد در نظر گرفته و به آنها اهدا کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان بیان کرد: طرح «احسان حسینی» با هدف توسعه و نشر فرهنگ خیر و احسان در بین اقشار مختلف جامعه، انتقال نذورات و خیرات و اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر اجرا می شود.

وی با بیان اینکه با بهره مندی از ظرفیت معنوی ائمه جماعات، هیأت امنا و عزاداران هر محله و مسجد در ایام محرم تلاش داریم خدمات مطلوبی به اقشار نیازمند ارائه شود، افزود: خیران می توانند کمک های خود را به مساجد، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند تا بر اساس نیت آنها بین نیازمندان همان محل توزیع شود.

ترکمانه ترویج فرهنگ انفاق و ساماندهی نذورات مردمی برای توزیع بین خانواده های نیازمند را از مهمترین اهداف این طرح برشمرد و تصریح کرد: ماه محرم فضای معنوی بسیار مناسبی برای یاری رسانی به محرومان جامعه است.

وی با بیان اینکه دفاتر کمیته امداد در استان تا پایان ماه صفر آماده دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهداست، افزود: نیکوکاران علاوه بر پرداخت حضوری می توانند با استفاده از سایر روش ها از طریق شماره کارت 6037991899696672 و شماره حساب 00109500950005 نزد بانک ملی و یا شماره گیری کد #081 * 8877 * از طریق تلفن های همراه، نسبت به واریز وجوه خود در قالب طرح «احسان حسینی» اقدام کنند.

انتهای پیام/89039/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha